אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עו"ד משה הרדי עוזב את משרד הרצוג פוקס נאמן - לקרן ריאליטי צילום: עידן גרוס

עו"ד משה הרדי עוזב את משרד הרצוג פוקס נאמן - לקרן ריאליטי

הרדי, שותף בכיר ומנהל מחלקת הנדל"ן במשרד הרצוג פוקס נאמן, עוזב לאחר 25 שנה; יכהן כשותף בקרן ריאליטי בה ינהל פעילות חדשה בתחום הנדל"ן

28.12.2020, 11:12 | שלומית צור

טלטלה במשרד הרצוג פוקס נאמן: עו"ד משה הרדי, שותף בכיר וראש מחלקת הנדל"ן במשרד, עוזב לאחר 25 שנה, ומצטרף כשותף בקרן ריאליטי. בשנים האחרונות יוצגה קרן ריאליטי במספר עסקאות נדל"ן שביצעה על ידי משרד הרצוג פוקס נאמן.

קראו עוד בכלכליסט

מינויו של הרדי, מהווה חלק ממהלך התרחבות של קרן ריאליטי, בה ינהל פעילות חדשה בתחום הנדל"ן. המינוי של הרדי מצטרף למינוי של בכיר נוסף עליו הודיעה לאחרונה קרן ריאליטי- המינוי של אד' אבישי קימלדורף - לשעבר אדריכל ראשי בקבוצת שיכון ובינוי, למנהל פרויקטים ראשי בקרן.

עו"ד הרדי (נשוי + 3) בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן ובעל התמחות בתחומי התכנון והבנייה, ומימון פרויקטים בישראל, והיה מעורב בעסקאות נדל"ן מהגדולות ביותר במשק הישראלי בשנים האחרונות. בנוסף הרדי מדורג באופן אישי, מזה למעלה מ-10 שנים ברצפות, בצמרת עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין בישראל בכל הדירוגים הישראליים והבינלאומיים.

משה הרדי, צילום: עידן גרוס משה הרדי | צילום: עידן גרוס משה הרדי, צילום: עידן גרוס

"הרצוג פוקס נאמן היה לי לבית שני למעלה מ-25 שנים", מסר הרדי. "אחרי פרק זמן משמעותי שכזה, אני יוצא לדרך חדשה ומצטרף לקבוצה חזקה כמו ריאליטי, כשותף במיזם חדש שנקים יחדיו. אני מאמין שבאמצעות הניסיון של הקבוצה ושלי נצליח להגיע להישגים רבים. אמשיך להיות בקשר הדוק עם הרצוג פוקס נאמן, הפעם כלקוח".

אוהד רוזן, שותף מנהל בקרן ריאליטי, מסר: "הרדי הוא אחד מעורכי הדין הוותיקים והמנוסים בארץ בתחום הנדל"ן, הוביל את עסקאות הנדל"ן הגדולות והמורכבות בארץ ומכיר לעומק את תחומי התכנון, הבניה ומימון עסקאות נדל"ן מסוגים שונים. הרדי מלווה את פעילות קרנות ריאליטי מזה למעלה מ-12 שנים ועל כן עבורנו זהו מהלך טבעי. הרדי מצטרף לקבוצת ריאליטי כדי להרחיב את פעילותה לתחומים חדשים, כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של הקבוצה והתרחבותה לתחומים בהם יש לה יתרון יחסי".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות