אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הניו יורק פוסט יוצא נגד טראמפ: "כבוד הנשיא תפסיק את הטירוף"

הניו יורק פוסט יוצא נגד טראמפ: "כבוד הנשיא תפסיק את הטירוף"

במאמר המערכת קוראים העורכים לטראמפ להפסיק "לטובתך ולטובת המדינה". הם קוראים לטראמפ לסגת מהמאבק לטובת שמירה על המורשת שלו. מדובר בתפנית חדה ביחס העיתון, שבבעלותו של רופרט מרדוק, שתמך בו בפריימריז לראשות המפלגה הרפובליקנית ב-2016 ובמירוץ הנוכחי לנשיאות

29.12.2020, 14:53 | שירות כלכליסט

הניו יורק פוסט קורא לנשיא ארה"ב היוצא דונלד טראמפ לסגת מטענותיו לזיופים בבחירות לנשיאות. הפוסט, שנחשב לאחד ממגיני טראמפ הבולטים, פרסם בגיליונו האחרון שיצא השבוע מאמר מערכת, שאף מככב בשער, ובו הוא קורא לטראמפ להפסיק את המאמצים. "הפוסט אומר: כבוד הנשיא תפסיק את הטירוף...הפסדת בבחירות", כך לפי כותרת השער.

קראו עוד בכלכליסט

במאמר עצמו קוראים העורכים לטראמפ להפסיק "לטובתך ולטובת המדינה". העורכים קוראים לטראמפ לסגת מהמאבק לטובת שמירה על המורשת שלו ומעודדים אותו לסייע לרפובליקנים לזכות בבחירות החוזרות הנערכות עבור מושב הסנאט של ג'ורג'יה. במאמר, העורכים נוזפים בטראמפ על כך שהוא מנסה לשכנע את חברי הקונגרס הרפובליקנים להגיש לו את הניצחון בבחירות: "במילים אחרות, אתה מעודד הפיכה לא דמוקרטית", הם מסבירים.

שער הניו יורק פוסט שער הניו יורק פוסט שער הניו יורק פוסט

מדובר בתפנית חדה ביחס העיתון, שבבעלותו של רופרט מרדוק, שתמך בו בפריימריז לראשות המפלגה הרפובליקנית ב-2016 ובמירוץ הנוכחי לנשיאות. העיתון אף פרסם סדרה של כתבות שנויות במחלוקת על האנטר ביידן, בנו של ג'ו ביידן יריבו של טראמפ בבחירות האחרונות. הכתבות הללו כללו מידע ממקור מפוקפק שהעביר רודי ג'וליאני ואפילו בפוקס ניוז בחרו שלא לפרסם בשל בעיות במהימנות.

הפוסט מצטרף לכלי תקשורת שמרנים אחרים שמסירים את תמיכתם בטראמפ וניסיונותיו להפוך את תוצאות הבחירות. כך למשל, בפוקס – שגם בבעלות מרדוק – גם הודו כבר בתבוסתו של טראמפ, על אף שבתחילה תמכו בטענות של הנשיא היוצא. אחד הכוכבים של פוקס ניוז, המגיש הרלדו ריברה צייץ בטוויטר ביום שבת כי על אף שתמך בטראמפ בארבע השנים האחרונות, הוא מתנהג כמו "ילד מפונק שחושב שמגיע לו הכל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות