אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יום לפני סיום שנת המס: עובדי שע"מ ברשות המסים משביתים את המערכת צילום: אוראל כהן

יום לפני סיום שנת המס: עובדי שע"מ ברשות המסים משביתים את המערכת

עובדי שירותי עיבוד ממוכנים השביתו את המערכת שנותנת שירותים למעל 10,000 רואי חשבון ויועצי מס. יו"ר ועד עובדי שע"מ, דורון דודו: "ראש רשות המסים ערן יעקב שכח שהרשות תחת אחריותו, התפקיד הנוסף שלו מעניין אותו יותר, הרשות בבלאגן"

30.12.2020, 12:37 | אתי אפללו

עובדי מערכת שע"מ (שירותי עיבוד ממוכנים) ברשות המסים השביתו את המערכות - יום לפני סוף שנת המס. העובדים השביתו את המערכת שנותנת שירותים למעל 10,000 רואי חשבון ויועצי מס אשר מבצעים באמצעותה פעולות בעבור לקוחותיהם. מועד השביתה, יום לפני סגירת שנת המס 2020, מקשה על אותם מייצגים להשלים פעולות במועד.

קראו עוד בכלכליסט

ערן יעקב, מנהל רשות המסים ערן יעקב, מנהל רשות המסים ערן יעקב, מנהל רשות המסים

"כבר שנתיים רוצים לעשות שינוי מבני ארגוני עמוק בשע"מ, והאמת שיש בזה הגיון ואנחנו מוכנים לשמוע, אבל הרשות בחרה בשינוי זוחל בלי לדבר עם ועד העובדים, והיא מוציאה את העבודה שלנו החוצה", כך אומר דורון דודו, יו"ר ועד עובדי שע"מ. "עובדי שע"מ עובדים מסביב לשעון בשנה האחרונה ומחפשים דרכים לעמוד בכל העבודה שנוצרה בעקבות תוכניות המענקים. יש אצלנו מתכנתים מוכשרים ועובדים מסורים, אבל נוצר כאוס כאשר מביאים אנשים לתפקידים שלהם מבחוץ.

"המדינה מנצלת בגסות את הנושא של הקורונה. לוקחים אותנו כסוחטים - המשאבים לא אצלנו, והכסף לא אצלנו. ראש רשות המסים ערן יעקב שכח שהרשות תחת אחריותו, התפקיד הנוסף שלו מעניין אותו יותר, הרשות בבלאגן".

מרשות המסים נמסר בתגובה: "הרשות תפעל לצמצום הפגיעה בלקוחות ככל שתהיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות