אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'ארד קושנר בוחן גיוס חוב של 100 מיליון דולר בתל אביב

ג'ארד קושנר בוחן גיוס חוב של 100 מיליון דולר בתל אביב

חתנו של נשיא ארה"ב דונלד טראמפ הגיש לרשות ניירות ערך הישראלית בקשה להנפקת אגרות החוב, באמצעות החברה המשפחתית של קושנר ושל אביו; בעבר ניסתה המשפחה לרכוש את השליטה בחברת הביטוח הפניקס, אך הרכישה לא התקדמה

30.12.2020, 14:18 | גולן חזני

ג'ארד קושנר, חתנו של נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ בוחן גיוס של 100 מיליון דולר באגרות חוב בבורסה בתל אביב. כך דיווח אמש הוול סטריט ג'ורנל (ג').

קראו עוד בכלכליסט

הבקשה לגיוס הוגשה לרשות ניירות ערך הישראלית דרך חברת הנדל"ן של משפחת קושנר. החברה המשפחתית בראשות קושנר ואביו צ'ארלס קושנר מחזיקה בנכסים בשווי מיליארדי דולרים, כולל דירות, בנייני משרדים ונכסים עסקיים אחרים ברחבי ארה"ב.

ג ג'ארד קושנר | צילום: גטי ג

קושנר מבקש להצטרף לשורה של חברות אמריקאיות שגייסו חוב בבורסה התל אביבית, אם כי הגיוסים הופסקו בשנתיים האחרונות בעקבות הריביות הגבוהות והעובדה שחלק מהחברות הגיעו לחדלות פרעון. הדוגמה האחרונה היא חברת אול-יר האמריקאית, שמנהלת מגעים להסדר חוב.

הנשיא טראמפ העניק החודש חנינה לצ'ארלס קושנר, שנגזר עליו ב־2005 להיכלא לשנתיים לאחר שהודה באשמה בהתחמקות מתשלום מסים ושיבוש עדויות.

בעבר ניסתה המשפחה לרכוש את השליטה בחברת הביטוח הישראלית הפניקס, אבל לא קידמה את תכניתה בשל כתף קרה שקיבלה מהמפקחת על הביטוח דאז, דורית סלינגר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות