אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רמי לוי במרחק נגיעה מרכישת ישראייר: ערעור על זכייתו יתאפשר רק עד מחר צילום: דני שדה

רמי לוי במרחק נגיעה מרכישת ישראייר: ערעור על זכייתו יתאפשר רק עד מחר

ביהמ"ש קבע כי המתחרים במכרז יגאל דמרי ומוטי בן משה יוכלו לערער עד השעה 14.00; ככל שלא יערערו, הדיון יבוטל, העיסקה תאושר בתחילת השבוע, וחברת בי.ג'י.איי שבשליטת רמי לוי ושלום חיים תרכוש את חברת התעופה תמורת 162 מיליון שקל

30.12.2020, 14:48 | גולן חזני

עסקת רכישת ישראייר לקראת הכרעה משפטית ברורה: גורמים שיבקשו לערער על זכייתה של בי.ג'י.איי שבשליטת רמי לוי ושלום חיים במכרז לרכישת ישראייר, יוכלו לעשות זאת רק עד מחר, כך קבע שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב חגי ברנר.

קראו עוד בכלכליסט

ברנר קיבל לידיו את הדו"ח של מפרק אי.די.בי מטעם בית המשפט עו"ד אופיר נאור, שהכתיר את בי.ג'י.איי כזוכה עם הצעה של 162 מיליון שקל. יחד עם הוויתור על חוב 5 מיליון דולר של אי.די.בי, מגיעה ההצעה לסכום של 179 מיליון שקל.

מטוס ישראייר, צילום: דני שדה מטוס ישראייר | צילום: דני שדה מטוס ישראייר, צילום: דני שדה

ברנר קבע כי הצדדים המעורבים יגאל דמרי ומוטי בן משה יוכלו לערער רק עד מחר, יום חמישי, בשעה 14.00. ככל שלא יערערו, הדיון יבוטל והעיסקה תאושר בתחילת השבוע.

אתמול פורסם בכלכליסט כי מי שירכוש את חברת התעופה ישראייר יהיה רמי לוי, בעל רשת שיווק השקמה, יחד עם שלום חיים, בעל חברת המזון טעמן. ההצעה של השניים, כפי שנודע לכלכליסט, קיבלה את מרבית קולות מחזיקי האג"ח של אי.די.בי סידרה ט' בהצבעה הסופית.

ההצעה הוגשה באמצעות חברת בי.ג'י.איי הבורסאית שבשליטתם של השניים (51%), יחד עם רמי לוי אישית (24%), כשמחזיקי האג"ח ימשיכו להחזיק ב-25% מהמניות לצד אופציה למכור אותן לרוכשים בעתיד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות