אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרבות הבירה מתחדשים: החברה המרכזית למשקאות תייבא את המותג הספרדי אסטרייה דאם צילום: שאטרסטוק

קרבות הבירה מתחדשים: החברה המרכזית למשקאות תייבא את המותג הספרדי אסטרייה דאם

תחליף את חברת הכרם; מדובר במהלך הממזער את הפגיעה שספגה החברה מהפסקת שיווק מותגי הבירה סטלה ארטואה, לף והוגרדן, שנלקחו ממנה לאחר שסירבה להפיץ גם את מותג הבירה באדוויזר, כפי שדרשה היצרנית איינהאוזר בוש. הפצת באדוויזר הועברה לחברת הכרם - שכעת איבדה את אסטרייה דאם

30.12.2020, 15:05 | אורנה יפת

קרבות הבירה מתחדשים: החברה המרכזית למשקאות (קוקה-קולה ישראל) תחל לייבא את מותג הבירה הספרדי Estrella Damm (אסטרייה דאם) במקומה של חברת הכרם, כך נודע לכלכליסט. קרלסברג ישראל – IBBL, האחראית בקבוצה על ייבוא, ייצור והפצה של מותגי האלכוהול, צפויה לחתום על הסכם ייבוא רשמי עם המותג הספרדי.

קראו עוד בכלכליסט

אסטרייה דאם , צילום: שאטרסטוק אסטרייה דאם | צילום: שאטרסטוק אסטרייה דאם , צילום: שאטרסטוק

קוקה-קולה ישראל תשווק את הבירות אסטרייה דאם, בירת לאגר בהירה וכן את גירסת המותג ללא גלוטן - Daura Damm (דאורה דאם). מבחינת קוקה-קולה, מדובר במהלך הממזער את הפגיעה של הפסקת שיווק מותגי הבירה סטלה ארטואה, לף והוגרדן, שנלקחו ממנה לאחר שסירבה להפיץ גם את מותג הבירה באדוויזר, כפי שדרשה היצרנית איינהאוזר בוש. הפצת באדוויזר הועברה ליבואנית האלכוהול חברת הכרם, שכעת איבדה את אסטרייה דאם.

אסטרייה דאם, הנכללת בקטגוריה של בירות בוטיק, מצטרפת למגוון הבירות שמשווקת קוקה-קולה בישראל, ביניהם קרלסברג, טובורג ומאלטי המיוצרות במבשלה באשקלון, וגינס, ויינשטפן, בלאנק, גרימברגן, סומרסבי, וקירין, שאותן מייבאת הקבוצה.

אסטרייה מייצרת בירה מ-1876, ונחשבת לבירה פופולרית ובין הנמכרות ביותר בספרד. המבשלה נותנת חסות לקבוצת הכדורגל ברצלונה. בשבועות הקרובים תיכנס גם יקבי כרמל לשוק הבירה ותחל לשווק לראשונה את בירת אלכסנדר הישראלית ולייבא את הבירה הגרמנית קרומבאכר.

ממב"י (מבשלות בירה ישראל) לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות