אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ה- AFF והמנועים הכלכליים של מדינות מזרח אסיה

ה- AFF והמנועים הכלכליים של מדינות מזרח אסיה

הפורום הפיננסי של אסיה, יעסוק במנועים הפיננסיים והטכנולוגיים של התקופה, בכלכלות משתנות בעידן גיאופוליטי וכלכלי שלאחר הקורונה, בתחזיות פיתוח אזור המפרץ הגדול, האצת טכנולוגיות הפינטק, מדעי החיים, האנרגיה והסביבה. טכנולוגיות מישראל יכולות להשתלב בפיתוח המואץ של האזור

03.01.2021, 15:19 | בשיתוף HKTDC
הפורום הפיננסי של אסיה ה- AFF, ייערך השנה ב-18 וב-19 בינואר בפורמט מקוון המאפשר השתתפות בינלאומית רחבה. תחת הכותרת 'העיצוב מחדש של נוף הכלכלה העולמית', יעסוק הפורום בין השאר באתגרים ובאסטרטגיות ההתאוששות של הכלכלות הגלובליות ובנושאים חשובים לצורכי התקופה, בהם, פינטק, רפואה דיגיטלית, סביבה ותשתיות, על ידי 150 קובעי מדיניות, מנהלים גלובליים, מנהיגים עסקיים, כלכלנים, משקיעים ויזמים.

הונג קונג, מארחת הועידה השנתית, ממשיכה לבסס את מעמדה כאחת מבירות הפינטק העולמי ובתוך כך לאפשר לחברות וסטארט אפים לפעול מתחומה ודרכה בפיתוח המואץ של כלכלת האזור. בתוך כך מחזקת הונג קונג את מעמדה כמרכז פיננסי ומימוני בפיתוח אזור המפרץ הגדול, פרויקט הענק לפיתוח הדלתא של נהר הפנינה הנבנה להיות אחד המרכזים הכלכליים המובילים בעולם ונהנה בשנים האחרונות מהשקעות ענק. מדובר באזור עם נוכחות של חברות בינלאומיות וסיניות בתחומי התקשורת, מדעי החיים, התשתיות, הלוגיסטיקה והסביבה הפרושות בשאנזן, גוואנגדו, פושאן וג'וחאי (אליה מתחברת הונג קונג בגשר ימי שאורכו 55 ק"מ) עם אוכלוסייה של למעלה מ-70 מיליון בני אדם ותוצר מקומי גולמי של כ- 1.5 טריליון דולר. יחד עם תפקידה להיות מרכז הבנקאות והמימון בהתפתחות האזור, משקיעה בין השאר הונג קונג באמצעות מוסדות הכלכלה, הממשל והאקדמיה, ביישום טכנולוגיות פיננסיות מתקדמות, תשלומי אונליין ופתרונות Anti-fraud לביטחון תשלומים ואבטחת סייבר.

הונג קונג, צילום: HKTDC   הונג קונג | צילום: HKTDC הונג קונג, צילום: HKTDC

את החיבור בין החברות הישראליות לגלובליות במסגרת הפורום הכלכלי של אסיה, תנהל חברת הסחר הבינלאומי של הונג קונג -HKTDC לה נציגות בישראל- חברת וולף תקשורת. רוני וולף נציג HKTDC בישראל מציין כי, יחד עם חוסר הוודאות הגלובלית, אנו עדים להאצה הכלכלית במספר אזורים בעולם המתבססת בעיקר על ניהול מהודק ומדויק בהתמודדות במגיפה ועל המשך השקעות בתשתיות מידע ובטכנולוגיות תקשורת, תעבורה, אנרגיה ופיננסים. ה- AFF מספק הזדמנות לפינטק הישראלי להציג את פעילותו ומוצריו בפני יזמים ומשקיעים בינלאומיים, להם סקרנות ועניין להכיר תמיד, טכנולוגיות חדשות מישראל.

הפורום מתקיים מידי שנה במרכז התערוכות של HKTDC בהונג קונג וכולל הרצאות, מצגות, פיצ'ינג, פגישות אחד על אחד ועוד. השנה, בשל מגבלות הקורונה, HKTDC מציגה את אחד האירועים המשמעותיים ביותר לכלכלת אסיה ולעולם באופן מקוון בין השאר באמצעות טכנולוגיה מבוססת AI שתתאם פגישות באופן יעיל, בין משקיעים וסטארטאפים וממשק משתמש נוח למציגים ומרצים. ההערכה היא כי השנה, בשל קיום הפורום באופן מקוון, מספר המשתתפים יגדל משמעותית. אורחי הפורום המקוון, יוכלו להשתתף בהרצאות, לקבוע פגישות אישיות ולהציג את פעילותם ומוצריהם.

פול רומר, חתן פרס נובל למדעי הכלכלה ויזם מדיניות , צילום: HKTDC   פול רומר, חתן פרס נובל למדעי הכלכלה ויזם מדיניות | צילום: HKTDC פול רומר, חתן פרס נובל למדעי הכלכלה ויזם מדיניות , צילום: HKTDC

את הפורום, שיכלול גם סדנאות פרקטיות, הרצאות, מפגשי נטוורקינג והצגת פיתוחים ומוצרים של סטארטפים, יכבד השנה בנוכחותו פול רומר, חתן פרס נובל למדעי הכלכלה ויזם מדיניות אשר כיהן בעבר ככלכלן ראשי בבנק העולמי וכיום הוא פרופסור באוניברסיטה לכלכלה באוניברסיטת ניו יורק. כמו כן בין משתתפי הועידה השנה יהיו , מר אוהאניאן ועמיתו סטיב האפמן, מייסדי אתר הבידור והחדשות החברתיות המוביל בארה"ב, Reddit ; סטיבן א שוורצמן, יו"ר, מנכ"ל ומייסד קבוצת Blackstone Group ; ז'אן למייר, יו"ר BNP Paribas; פיליפ בראסק, מנכ"ל Credit Agricole SA ; אורס רוהנר, יו"ר דירקטוריון Credit Suisse Group AG ; מארק E טאקר, יו"ר קבוצת HSBC Holdings plc ; חוסה וינלס, יו"ר קבוצת Standard Chartered plc; וונג קן-סנג, יו"ר United Overseas Bank Limited ; ג'אנג ליי, מייסד, יו"ר ומנכ"ל Hillhouse Capital Management Group, ורבים נוספים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות