אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביהמ"ש אישר את מכירת ישראייר לרמי לוי ב-162 מיליון שקל צילום: ישראייר, דנה קופל

ביהמ"ש אישר את מכירת ישראייר לרמי לוי ב-162 מיליון שקל

החלטת המחוזי התקבלה לאחר שהכנ"ר תמך בעמדתו של עו"ד אופיר נאור לאשר את המכירה; אתמול הגישו מוטי בן משה ודור אלון שבשליטתו ערעור לבית המשפט העליון על ההחלטה הקודמת של המחוזי, שלא לבחור בהם כרוכשים

01.01.2021, 11:49 | גולן חזני
בית המשפט המחוזי בתל אביב אישר את מכירת חברת התעופה ישראייר לרמי לוי ושלום חיים, בעלי השליטה בחברת בי.ג'י.איי הבורסאית תמורת 162 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

ההחלטה התקבלה לאחר שהכנ"ר תמך גם הוא בעמדתו של עו"ד אופיר נאור - הנאמן מטעם בית המשפט לאי.די.בי - לאשר את המכירה.

מחזיקי האג"ח של אי.די.בי פיתוח בחרו השבוע בהצעה של לוי - והעדיפו אותה על פני אלה של מוטי בן משה ויגאל דמרי.

השופאט חגי ברנר ציין לטובה את התנהלותם של מנכ"ל ישראייר אורי סירקיס ועובדי החברה כדי לקדם את הליך המכר.

נאור אמר בתגובה: "בית המשפט אישר היום את מכירת ישראייר לחברה בהובלת שלום חיים ורמי לוי. מעבר לתהליך המכירה האינטנסיבי עברנו עם החברה משברים לא פשוטים בתקופת קורונה משוגעת. זכיתי להכיר צוות מנהלים ועובדים מיוחד במינו. שחקני נשמה אמיתיים. נעביר את החברה בצורה מסודרת לידיים טובות שאני בטח שידאגו לעתיד שלה ולעובדים שלה".

אתמול הגישו מוטי בן משה ודור אלון שבשליטתו ערעור לבית המשפט העליון על ההחלטה הקודמת של המחוזי, שלא לבחור בהם כרוכשים; לפי ההערכות, בן משה יבקש צו עיכוב ביצוע לעסקה.

דור אלון טוענת שבסיבוב הקודם של הבחירה, ההצעה שלה הייתה הגבוהה ביותר אבל יגאל דמרי קיבל אפשרות להגדיל את הצעתו לאחר הזמן שנקבע לכך. דברים אלה נדחו על ידי בית המשפט המחוזי, כשהשופט חגי ברנר קבע כי יש לקיים סבב התמחרות אחרון בין המציעים, שבו זכה לבסוף רמי לוי שהציע לרכוש את ישראייר תמורת 162 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות