אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד עו"ד הרצוג פוקס נאמן מקדם 10 עורכי דין לתפקיד שותפים צילום: נמרוד גליקמן

משרד עו"ד הרצוג פוקס נאמן מקדם 10 עורכי דין לתפקיד שותפים

השותפים החדשים מצטרפים ל-162 השותפים של המשרד. עו"ד מאיר לינזן, השותף המנהל במשרד: "אנחנו מאמינים בצמיחה אורגנית, של שילוב עורכי דין מתוך המשרד בשדרת השותפים שימשיכו ויובילו את המשרד בשנים הבאות"

03.01.2021, 17:50 | ליטל דוברוביצקי

פירמת הרצוג פוקס נאמן הודיעה השבוע על קידומם של 10 עו"ד לתפקיד שותפים, אשר מרביתם צמחו בתוך המשרד עד לשילובם כשותפים. השותפים החדשים מצטרפים ל-162 השותפים (מתוך צוות כולל של למעלה מ-400 עורכי דין). עורכי הדין שקודמו לשותפים נמנים על המחלקות השונות במשרד: חברות וניירות ערך, הייטק, מיסים, בנקאות ומימון, טכנולוגיה ורגולציה, נדל"ן ומיסוי מוניציפלי.

השותפים החדשים בהרצוג פוקס נאמן, צילום: עידן גרוס השותפים החדשים בהרצוג פוקס נאמן | צילום: עידן גרוס השותפים החדשים בהרצוג פוקס נאמן, צילום: עידן גרוס

השותפים החדשים הם: גלעד יעקובוביץ (היי-טק), יניב גרוסמן (בנקאות ומימון), אשר סאקס (חברות וניירות ערך), איתמר גור, אמיר קופר ועומר יניב (מיסים), דן שלו (טכנולוגיה ורגולציה), ליטל וולפוביץ ואלירן דוייב (נדל"ן) וטליה בלזר (מיסוי מוניציפלי).

עו"ד מאיר לינזן, השותף המנהל במשרד הרצוג פוקס נאמן, מסר: "אחד החוזקות בהם נמדד ארגון, הוא היכולת להצמיח מתוכו את דור ההמשך. אנחנו מאמינים בצמיחה אורגנית, של שילוב עורכי דין מתוך המשרד בשדרת השותפים שימשיכו ויובילו את המשרד בשנים הבאות. אנו מקבלים את שנת 2021 בצירוף השותפים חדשים ממגוון מחלקות ותחומי פעילות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות