אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיעתא מובייל השלימה גיוס של 13 מיליון דולר בהובלת הפניקס צילום: שאטרסטוק

סיעתא מובייל השלימה גיוס של 13 מיליון דולר בהובלת הפניקס

החברה עוסקת בייצור מערכות תקשורת סלולריות לרכבים מסחריים לארגונים ולכוחות הצלה שאמורות להחליף את מערכות ה'מירס' הוותיקות. כמו כן, היא מייצרת מגברים סלולריים, לאזורים עם בעיות קליטה

04.01.2021, 19:20 | חזי שטרנליכט

שלושה מהגופים המוסדיים הגדולים השתתפו בהנפקה פרטית שערכה חברת הטכנולוגיה הקטנה סיעתא מובייל בנאסד"ק. החברה, שמניותיה נסחרות בבורסת הנאסד"ק לפי שווי של 36 מיליון דולרים, הודיעה היום (ב') על השלמת גיוס פרטי בהובלה של חברת הפניקס, שאליו הצטרפו גם בתי ההשקעות פסגות ומור. השניים האחרונים כבר השקיעו בסבבים קודמים בחברה.

סיעתא מובייל (Siyata Mobile) הוקמה ב-2012 והיא חברה קנדית עם מרכז מו"פ בארץ ברעננה. החברה השלימה את הגיוס לפי שווי של 30 מיליון דולר "לפני הכסף". ההנפקה כללה 129,450 יחידות בשווי של 100 דולרים ליחידה. כל יחידה כללה 10 מניות בשווי של 10 דולרים לאחת ו-10 כתבי אופציה במחיר מימוש של 11.5 דולרים לתקופה של 42 חודשים. את ההנפקה ניהלה אוריון חיתום.

 , צילום: bigstock צילום: bigstock  , צילום: bigstock

כניסת המוסדיים להשקעה מגיעה כשסיעתא מתכננת את 2021 כשנה של פריצת דרך בפעילות שלה. החברה עוסקת בייצור מערכות תקשורת סלולריות לרכבים מסחריים לארגונים ולכוחות הצלה. המערכות שלה מיועדות להחליף את מערכות ה'מירס' המסורתיות והוותיקות. כמו כן, היא מייצרת מגברים סלולריים, לאזורים עם בעיות קליטה. לאחרונה פרסמה סייעתא הודעה על זכיה בהיקף של 1.6 מיליון דולר מלקוח בולט (טיר-1) בארה"ב.

בארה"ב מוכרת החברה את המכשירים שלה באמצעות ענקיות סלולר כגון ורייזון או AT&T. המכשירים שהיא מייצרת ממותגים ברישיון תחת המותג UNIDEN, המוכר בארה"ב. "המוצרים שלנו קיבלו לאחרונה רישיון אחרי שנתיים של עבודה מאומצת", מסביר מנכ"ל החברה, מרק סילנפרוינד בשיחה עם כלכליסט, לדבריו "2021 צפויה להיות שנה של גידול משמעותי במכירות שלנו."

כספי הגיוס מיועדים להגברת קצב הצמיחה של החברה. "אנחנו רוצים להגיע להיקפי מכירות יותר גבוהים. אנחנו בודקים מספר מיזוגים ורכישות. אנחנו לא מעוניינים בלקנות סטארט אפ, אלא חברות עם פעילות מכירות שתהיה סינרגטית עבורינו. אנחנו רוצים לקנות חברות שיכולות לעזור לנו בעיקר בארה"ב."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות