אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צעד ראשון לאקסטראמייל בבורסת ת"א: הנפיקה חברת נדל"ן לפי שווי של 120 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

צעד ראשון לאקסטראמייל בבורסת ת"א: הנפיקה חברת נדל"ן לפי שווי של 120 מיליון שקל

חברת החיתום החדשה שבבעלות מוטי בן משה וגלעד שמעוני הנפיקה את מניות 'רותם שני' בשלב המוסדי; השלב הציבורי בגיוס יתבצע בחמישי הקרוב; הרוכשים יקבלו אופציה לשנה וחצי במחיר ההנפקה על כל שלוש מניות שירכשו; החברה תצא לאחר ההנפקה לגיוס אג"ח של 80 מיליון שקל

05.01.2021, 13:58 | גולן חזני
חברת החיתום החדשה, אקסטראמייל Extramile שבבעלות משותפת של מוטי בן משה וגלעד שמעוני (50% כל אחד) בהנפקה ראשונה בבורסה בת"א: הנפיקה אתמול (שלב מוסדי) את חברת הנדל"ן רותם שני לפי שווי של 120 אלף שקל.

קראו עוד בכלכליסט

החברה, שבבעלות אבי טוריסקי ויהודה ידידיה, ניסתה לגייס אג"ח בפברואר האחרון, אך נסוגה בשל משבר הקורונה.

משכן הבורסה באחוזת בית בת"א, צילום: אוראל כהן משכן הבורסה באחוזת בית בת"א | צילום: אוראל כהן משכן הבורסה באחוזת בית בת"א, צילום: אוראל כהן

לאחרונה חידשה את נסיונות הגיוס והתקשרה עם גלעד שמעוני, מי שניהל את תחום החיתום בלאומי פרטנרס, ובעבר ניהל את הקרנות של אקסלנס נשואה. שמעוני עזב את לאומי פרטנרס וחבר לאחרונה לבן משה בהקמת חברת חיתום.

רותם שני יזמות והשקעות התחילה לפעול ב-1996, וכיום פעילותה מתרכזת בתחום הנדל"ן היזמי בישראל, בעיקר בענף המגורים וכן בענף המסחר.

השלב הציבורי בגיוס יתבצע השבוע ביום חמישי. הרוכשים יקבלו אופציה לשנה וחצי במחיר ההנפקה על כל שלוש מניות שירכשו. החברה תצא לאחר ההנפקה לגיוס אג"ח של 80 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות