אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סקס והעיר הגדולה חוזרת - בלי סמנתה צילום: Warner Bros.

סקס והעיר הגדולה חוזרת - בלי סמנתה

שרה ג'סיקה פרקר, סינתיה ניקסון וקריסטין דיוויס שגילמו את שלוש החברות בסדרה המצליחה משנות ה-90 חוזרות למעין המשך לסקס והעיר הגדולה שיקרא And Just Like That. הסדרה תעלה לשירות הסטרימינג HBO מקס. קים קטרל – סמנתה ג'ונס בסדרה – כבר הודיעה שלא תשתתף בחידוש

11.01.2021, 12:23 | חדשות חוץ
קארי ברדשאו חוזרת, וגם מירנדה ושרלוט, אבל לא סמנתה.

שרה ג'סיקה פרקר, סינתיה ניקסון וקריסטין דיוויס שגילמו את שלוש החברות בסדרה המצליחה משנות ה-90 חשפו טריילר קצר לקידום מיני סדרה שתהווה מעין סדרת המשך לסקס והעיר הגדולה ותיקרא And Just Like That. הסדרה תעלה לשירות הסטרימינג HBO מקס.

כוכבות סקס והעיר הגדולה, צילום: Warner Bros. כוכבות סקס והעיר הגדולה | צילום: Warner Bros. כוכבות סקס והעיר הגדולה, צילום: Warner Bros.

עם זאת, קים קטרל – סמנתה ג'ונס בסדרה – שבסכסוך מתוקשר עם פרקר מתנגדת כבר תקופה לאפשרות שתחזור לגלם את הדמות שפרסמה אותה, והיא כבר הודיעה כי לא תשתתף בחידוש.

בטריילר הקצר נראית העיר ניו יורק וכן מסך לפטופ (שככל הנראה שייך לקארי) שבו היא מקלידה "ובדיוק ככה...הסיפור ממשיך".

הסדרה שודרה ב-HBO בין השנים 1998-2004 ולאחר מכן צולמו גם שני סרטים, האחרון בהם עלה לאקרנים ב-2010.

הסדרה החדשה תכלול עשרה פרקים, אך בשלב זה עדיין לא ברור מתי תעלה לשירות הסטרימינג. במגזין וריאטי דיווחו כי הצילומים יחלו בסוף האביב. מייקל פטריק קינג יחזור לתפקידו כמפיק בפועל, וגם שלוש השחקניות יקבלו קרדיט של מפיקות.

"גדלתי עם הדמויות הללו, ואני לא יכולה לחכות לראות כיצד הסיפור שלהן התפתח בפרק החדש הזה, בצורה כנה, חריפה ומצחיקה ועם העיר האהובה שתמיד הגדירו אותן", הגיבה שרה אוברי, מנהלת התכנים המקוריים ב-HBO מקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות