אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תקלה נרחבת בשירות פרטנר TV, המוקד קרס צילום: עומר כביר

תקלה נרחבת בשירות פרטנר TV, המוקד קרס

לקוחות מדווחים על ניתוקים בצפייה וחוסר במענה טלפוני במוקד הטכני של החברה. התקלה נמשכת זה מספר ימים אך היום הוחרפה משמעותית; פרטנר: "פועלים לתיקון התקלה"

11.01.2021, 18:26 | אביאור אבו

תקלה נרחבת בשירות הטלוויזיה של חברת פרטנר שהוביל לקריסת המוקד הטלפוני. לקוחות רבים מדווחים על ניתוקים בצפייה וחוסר במענה טלפוני במוקד הטכני של החברה, גם לאחר המתנה של שעתיים.

קראו עוד בכלכליסט

התקלה נמשכת זה מספר ימים אך השפיעה על חלק קטן מלקוחות החברה, אך היום הוחרפה משמעותית. התקלה לא דווחה למנויים באופן יזום, אלא דרך הודעה מוקלטת בשירות הלקוחות. החברה טענה תחילה כי יש לנתק ולחבר את הממיר ונתב האינטרנט לחשמל לצורך אתחול, אך הבעיה לא נפתרה אצל לקוחות רבים.

פרטנר TV , צילום: עומר כביר פרטנר TV | צילום: עומר כביר פרטנר TV , צילום: עומר כביר

התקלה נובעת ככל הנראה מעדכון תוכנה שביצעה החברה ולא הסתנכרן באופן אוטומטי ללקוחות. בנוסף, ייתכן והעומס של הסגר, העבודה מהבית והלמידה מרחוק בעקבות משבר הקורונה, השפיעו על השירות של פרטנר, המבוסס אינטרנט. מאז הושק ביוני 2017 צבר השירות כ-230 אלף מנויים.

מפרטנר נמסר: "בשעות האחרונות אנחנו פועלים לתיקון תקלה טכנית שמורגשת בשירות פרטנר tv. צוותי ההנדסה והטכנולוגיה של החברה, יחד עם מומחים בינ״ל פועלים בשעה זאת לתקן את התקלה. אנחנו מתנצלים בפני הלקוחות ונעדכן ברגע שיימצא פתרון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות