אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת קתוורקס גייסה 30 מיליון דולר למסחור טכנולוגיות צנתור

חברת קתוורקס גייסה 30 מיליון דולר למסחור טכנולוגיות צנתור

החברה הישראלית, המפתחת טכנולוגיות בתחום הקרדיולוגיה, גייסה עד כה 75 מיליון דולר ממשקיעים כמו טריונצ'רס הישראלית וביוסטאר ונצ׳רס האמריקאית. כספי הגיוס הנוכחיים ישמשו להרחבת המסחור של מערכת החברה

12.01.2021, 13:35 | מאיר אורבך
חברת קתוורקס (Cathworks) הישראלית, המפתחת טכנולוגיות למדידה לא-פולשנית להנחיית השתלות סטנטים בצנתורי לב, גייסה 30 מיליון דולר בסבב גיוס D. בין המשקיעים בסיבוב הנוכחי: פלאנבן האיטלקית, פונטיפקס הישראלית, טריונצ'רס הישראלית, קורונדום הישראלית-יפנית והקרן האמריקאית ביוסטאר ונצ׳רס. עד היום גייסה החברה כ-75 מיליון דולר. כספי הגיוס ישמשו להרחבת המסחור של מערכת ה-FFRangio של החברה.  

קראו עוד בכלכליסט

גיא לביא, נשיא החברה, מסר: "השקתנו הראשונית בשוק הוכיחה שיש התרגשות אדירה סביב הערך הקליני של מערכת ה- FFRangio של החברה. המימון הנוכחי סולל את הדרך להמשך המסחור והרחבת הגישה לטכנולוגיה עבור רופאים, בתי חולים וחולים".
המערכת של קתוורקס בפעולה המערכת של קתוורקס בפעולה המערכת של קתוורקס בפעולה

מערכת ה-FFRangio של קתוורקס הינה טכנולוגיית אבחון לא פולשנית המשמשת בזמן צנתור שגרתי להפקת מידע פיזיולוגי אובייקטיבי ומקיף, ומספקת חיווי תלת ממדי של זרימת הדם בעורקי הלב כדי לסייע לרופאים לייעל את קבלת ההחלטות על מצב מחלת העורקים הכליליים, כולל האם יש צורך בסטנט.

קתוורקס היא חברת טכנולוגיה רפואית המתמקדת ביישום פלטפורמת החישוב המתקדמת שלה כדי לייעל החלטות טיפוליות במחלות עורקים כליליות (CAD) ולטייב את ההערכה החזותית באנגיוגרפיה לכלי אובייקטיבי לקבלת החלטות מבוסס FFR לרופאים. קבלת החלטות טיפוליות המונחית באמצעות FFR הוכחה כמספקת יתרונות קליניים משמעותיים לחולים עם מחלת עורקים כלילית ויתרונות כלכליים לחולים ולמבטחים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות