אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוטי בן משה משך את הערעור: רמי לוי ירכוש סופית את ישראייר צילום: ישראייר, דנה קופל

בלעדי לכלכליסט

מוטי בן משה משך את הערעור: רמי לוי ירכוש סופית את ישראייר

דור אלון שבשליטת בן משה פנתה לעליון בבקשה לקבוע שהיא הזוכה במכרז על ישראייר, בזכות ההצעה שהגישה בסיבוב הלפני אחרון של המכרז; לאחר שהכנ"ר הגיש לביהמ"ש את עמדתו לפיה יש לדחות את הערעור החליט בן משה על משיכתו; בכך נסללה הדרך למכירת חברת התעופה לרמי לוי - העסקה תיחתם בשבוע הבא

14.01.2021, 17:03 | גולן חזני

מוןטי בן משה משך את הערעור על זכייתו של רמי לוי במכרז לרכישת ישראייר - בכך נסללה הדרך לרכישת החברה על ידי רמי לוי, והעיסקה תיחתם בשבוע הבא.  

קראו עוד בכלכליסט

דור אלון שבשליטת בן משה עתרה לעליון בבקשה לקבוע אותו כזוכה במכרז, לאור ההצעות שהוגשו בסיבוב הלפני אחרון של המכרז, והגיש גם צו עיכוב ביצוע למכירה לרמי לוי.

בן משה טען כי למרות שנקבע דד ליין להגשת ההצעות, הרי שהמוכרים, מחזיקי האג"ח של אי.די.בי, איפשרו ליגאל דימרי לשפר את הצעתו ולזכות במכרז. בית המשפט המחוזי קבע בעקבות ערעור של בן משה כי ייערך סיבוב אחרון וסופי  - בסיבוב זה העלו רמי לוי ושלום חיים את הצעתם ל-161 מיליון שקל וזכו לתמיכת רוב גורף של המחזיקים.

בן משה ודור אלון פנו לבית המשפט העליון אבל לפני כשעתיים הגיש הכנ"ר את עמדתו לבית המשפט לפיה יש לדחות את הבקשה של בן משה ולאשר את הזכיה של לוי וחיים באמצעות בי.ג'י.איי הבורסאית. עמדת הכנ"ר נחשבת למשמעותית במקרים כאלה ונראה שבן משה הבין שסיכויי הערעור להתקבל נמוכים ומשך את הערעור.

מדור אלון נמסר בתגובה: "ביממה האחרונה פנה הנאמן לנציגי דור אלון בבקשה לשקול מחדש את ערעורה לעיכוב ביצוע בהליך ישראייר , דור אלון החליטה להענות לבקשת הנאמן, הנאמן הודה לדור אלון על השתתפותה בהליך בן משה יצר קשר עם רמי לוי ואיחל לו הצלחה".

 , צילום: ישראייר, דנה קופל צילום: ישראייר, דנה קופל  , צילום: ישראייר, דנה קופל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות