אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תקלה חמורה באפליקציית סיגנל לא מאפשרת למשתמשים לשלוח הודעות צילום: שאטרסטוק

תקלה חמורה באפליקציית סיגנל לא מאפשרת למשתמשים לשלוח הודעות

האפליקציה שרושמת עלייה חדה במספר המשתמשים שלה, על רקע השינוי במדיניות הפרטיות של ווטסאפ, חווה תקלה קשה, ומשתמשים אינם מסוגלים לשלוח הודעות. סיגנל: "עובדים קשה כדי להחזיר את השירות במהירות האפשרית"

15.01.2021, 19:51 | חדשות חוץ
תקלה חמורה באפליקציית המסרים המיידיים סיגנל, שרושמת בימים האחרונים עלייה חדה במספר המשתמשים שלה. לפי שעה, קיימים שיבושים בפעילות האפליקציה ומשתמשיה מדווחים שהם לא מסוגלים לשלוח הודעות.  

קראו עוד בכלכליסט

אפליקציית המסרים המוצפנת זוכה לתשומת לב רבה בימים האחרונים, על רקע השינוי במדיניות הפרטיות של ווטסאפ שגורר נטישה המונית של משתמשים. כזכור, הודיעה ווטסאפ כי החל מפברואר היא תתחיל לשתף את המידע שצברה עם פייסבוק במטרה להניב ממנו רווח כלכלי.

על רקע זה, נרשמת בימים האחרונים עלייה חדה במספר המשתמשים שעברו לסיגנל, והאפליקציה זינקה לראש טבלת ההורדות. על פי נתוני חברת המחקר סנסור טאוור שפורסמו השבוע, ההורדות של אפליקציית המסרים זינקו מ-246 אלף פעמים בשבוע שלפני הכרזת ווטסאפ לכמעט 9 מיליון בשבוע שלאחר מכן - קצב גידול של פי 35.

עם זאת, נראה כי האפליקציה מתקשה להכיל את קצב הגידול המהיר, ומשתמשים בה ברחבי העולם - כולל בישראל - מדווחים כי הם לא מסוגלים להוציא הודעות. ניסיון להעביר הודעות למשתמשים אחרים אינו צולח, ככל הנראה מכיוון שהאפליקציה לא מצליחה להתחבר כרגיל.

בהודעה שמופיעה למשתמשים באפליקציה מציינת החברה כי היא "חווה קשיים טכניים". עוד מציינת החברה: "אנו עובדים קשה כדי להחזיר את השירות במהירות האפשרית". סיגנל צייצה הודעה זהה בטוויטר.

האפליקציה פותחה בשנת 2014 על ידי Signal Foundation ו- Signal Messenger LLC והוקמה כחברה ללא מטרת רווח על ידי מייסד ווטסאפ בריאן אקטון ומנכ"ל Signal Messenger מוקסי מרלינספייק. אקטון עזב את ווטסאפ בשנת 2017 ותרם 50 מיליון דולר כדי לסייע במימון האפליקציה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות