אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טראמפ חוזר לאחוזה בפלורידה, והשכנים לא מרוצים בכלל צילום: שאטרסטוק

טראמפ חוזר לאחוזה בפלורידה, והשכנים לא מרוצים בכלל

הנשיא היוצא צפוי לשוב למאר-א-לאגו עוד לפני השבעת הנשיא החדש ביידן השבוע; השכנים בפאלם ביץ' לא מעוניינים בקרבתו, וכמה מהם טוענים כי איבד את זכותו החוקית להתגורר שם; זאת לנוכח הסכם שעליו חתם ובו המיר את ייעוד הנכס ממקום מגורים למועדון פרטי

16.01.2021, 15:31 | חדשות חוץ
הנשיא היוצא של ארה"ב, דונלד טראמפ, מתכנן לעבור לאחוזתו שבשטח המועדון שלו, מאר־א־לאגו בפאלם ביץ', פלורידה, לאחר סיום כהונתו, כך דיווחה סוכנות בלומברג בסוף השבוע.

קראו עוד בכלכליסט

טראמפ, שהודיע שלא ישתתף בהשבעת הנשיא הנבחר ג'ו ביידן ביום רביעי, צפוי להגיע לפלורידה עוד לפני הטקס. כמה מאנשי צוותו בבית הלבן יעברו לעבוד איתו או עם חתנו ג'ארד קושנר. עם העוזרים שעשויים לעבוד אצל טראמפ נמנים ניק לונה, מנהל המבצעים בחדר הסגלגל, וסגנית העוזר מולי מייקל.

דונלד טראמפ, צילום: גטי דונלד טראמפ | צילום: גטי דונלד טראמפ, צילום: גטי

טראמפ, שסולק מפלטפורמות המדיה החברתית לאחר שעודד אספסוף מקרב תומכיו להסתער על בניין הקפיטול בוושינגטון, לא הודיע רשמית על תוכניותיו העתידיות.

עם זאת, שכניו בפאלם ביץ' כבר הבהירו שאינם מעוניינים להיות שכנים שלו, כך על פי דיווח של ה"וושינגטון פוסט". כמה מהם אף ניסו לחייב את הרשויות בפאלם ביץ' להתייחס בפומבי לדיווחים אודות כוונת טראמפ להפוך את מאר־א־לאגו לביתו ומקום מגוריו החוקי. לטענתם, הוא איבד את זכותו החוקית להתגורר שם לנוכח הסכם שעליו חתם בתחילת שנות ה־90, אז המיר את ייעוד הנכס ממקום מגורים למועדון פרטי. ואולם עד כה לא ידוע על כל הליך המתקיים כדי למנוע את מגורי טראמפ במקום.

המועדון, שאותו כינה "הבית הלבן החורפי", צפוי להיקנס על ידי מחוז פאלם ביץ' אם ימשיך לארח מסיבות שבהן המשתתפים אינם עוטים מסכות, כמו זו שנערכה שם ערב ראש השנה האזרחית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות