אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחבא בשדה תעופה 3 חודשים - כי "פחד מהקורונה" צילום: איי אף פי

התחבא בשדה תעופה 3 חודשים - כי "פחד מהקורונה"

ביום שבת האחרון עצרו שוטרים ממשטרת שיקגו אדם שניהל את חייו בשדה התעופה הבינלאומי של העיר מאז חודש אוקטובר, תוך שימוש בתג זיהוי שאבד לאחד המנהלים. ביהמ"ש אישר את שחרורו בערבות תחת תנאי: שכף רגלו לא תדרוך בשדה

18.01.2021, 18:13 | חדשות חוץ

אדם שפחד עד לכדי אימה של ממש מנגיף הקורונה מצא לעצמו פיתרון מקורי – להתחבא באזורים החבויים של שדה התעופה בשיקגו, במשך שלושה חודשים.

השיקגו טריביון מדווח כי הבחור, אטידיה סינג (Aditya Singh), תושב קליפורניה, נעצר בסוף השבוע בשדה התעופה הבילנאומי או'הייר (O’Hare) שבעיר, והואשם בכניסה ושהייה במקום אסור, גניבת ציוד והתנהגות פסולה לפי חוק.

סינג הגיע לשדה התעופה אוהייר בטיסה מלוס אנג'לס ב-19 באוקטובר, ומאז ניהל את חייו בשדה. בשעות הבוקר של שבת האחרונה פנו אליו שני עובדי יונייטד איירליינס וביקשו ממנו תעודות זיהוי.

קראו עוד בכלכליסט

לדברי התובעת בתיק מטעם המדינה, ק'תלין האגרטלי (Kathleen Hagerty), סינג הציג בפניהם תג עובד שנשא סביב צווארו. ואולם התג המדובר היה שייך למנהל תפעול שדיווח ב-26 באוקטובר על כך שאיבד אותו.

שני עובדי אמריקן התקשרו למוקד 911 ושוטרים שהגיעו למקום עצרו את סינג, שהועבר מייד למעצר. התביעה טוענת שסינג אמר כי מצא את התג בשדה התעופה וסיפר ש"פחד לחזור הביתה בשל נגיף הקוביד".

בדיקת קורונה בשדה התעופה של שיקגו, צילום: איי אף פי בדיקת קורונה בשדה התעופה של שיקגו | צילום: איי אף פי בדיקת קורונה בשדה התעופה של שיקגו, צילום: איי אף פי

הנאשם, מובטל בן 36, מתואר בתביעה כבעל תואר שני באירוח ומלונאות – ולא ברור מדוע מלכתחילה טס מלוס אנג'לס לשיקגו. ביהמ"ש אישר את שחרורו בעקבות של 1,000 דולר, בתנאי מגביל ברור – שכף רגלו לא תדרוך יותר בשדה התעופה. דיון בעניינו נקבע ל-27 בינואר.

השופטת בתיק סוזנה אורטיז ( Susana Ortiz) הביעה תמיהה מהסיפור שהובא בפניה, ואמרה לתביעה: "אם אני מבינה אותך נכון, את מספרת לי שאדם שאינו מורשה, ושאינו מועסק בשדה, חי באזור מאובטח של שדה התעופה אוהייר החל מ-19 באוקטובר 2020 עד ל-16 בינואר 2021, מבלי שהתגלה?".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות