אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייסד ומנכ"ל טראקס פורש מניהול החברה צילום: אוראל כהן

מייסד ומנכ"ל טראקס פורש מניהול החברה

יואל בר-אל פורש מתפקיד המנכ"ל ומתמנה לתפקיד יו"ר הדירקטוריון. במקומו התמנה לתפקיד המנכ"ל ג'סטין בהר ששימש עד היום כמנהל פיתוח תאגידי ראשי בטראקס, והוא ינהל אותה מסן פרנסיסקו

21.01.2021, 18:00 | מאיר אורבך

מייסד ומנכ"ל טראקס (Trax), יואל בר-אל,  פורש מתפקיד המנכ"ל ומתמנה לתפקיד יו"ר דירקטוריון החברה. במקומו של בר-אל התמנה לתפקיד המנכ"ל ג'סטין בהר (Justin Behar), ששימש עד היום כמנהל פיתוח תאגידי ראשי בטראקס, והוא ינהל אותה מסן פרנסיסקו. מייסד נוסף של החברה דרור פלדהיים, מייסד שותף ומנהל מסחרי ראשי של החברה ימונה לנשיא החברה. צעדים אלה מגיעים בסמוך מאוד לסבב פיטורים שעשתה החברה בישראל בו פוטרו עשרות מעובדיה. על פי ההערכה הצעדים האלו הם חלק מהתהליך שעוברת החברה, שפיתחה טכנולוגיית ניהול מלאי בחנויות, לקראת הנפקה עתידית בשנה הקרובה בבורסה של ניו יורק.

קראו עוד בכלכליסט

מהחברה נמסר שבתפקידו החדש עתיד בר-אל להתמקד באסטרטגיה תאגידית, חזון החברה, יחסי משקיעים וזאת לצד פיתוח והעצמת ערכה של טראקס בדרכה לחברה ציבורית. כחלק ממינויו של פלדהיים לנשיא הוא עתיד להוביל את השותפויות העולמיות העתידיות של טראקס. יואל בר-אל ודרור פלדהיים, מייסדי החברה, ימשיכו בתפקידם כדירקטורים בדירקטוריון החברה.

יואל בר אל, מייסד טראקס, צילום: יח"צ יואל בר אל, מייסד טראקס | צילום: יח"צ יואל בר אל, מייסד טראקס, צילום: יח"צ

בהר, החל את דרכו בחברת טראקס בשנת 2018, כחלק מהרכישה הראשונה של טראקס את Quri, שייסד ואף שימש בה כמנכ"ל. בשנתיים האחרונות, הוא מהווה חלק אימננטי מהצמיחה של החברה בכך שהוביל חמש רכישות אסטרטגיות עבורה.

לדברי יואל בר-אל, "מגפת הקורונה שימשה כזרז עצום בצורך להבאת חדשנות לתעשיית הקמעונאות. לאחר תקופה של כ-8 שנים כמנכ"ל חברת טראקס ודרך משמעותית מאוד,  חשוב שנמשיך ונעמוד כמובילי החדשנות בענף. אני מאמין כי ג'סטין בהר הוא האדם הנכון להמשיך ולהוביל את החברה לעבר הפסגות החדשות שהיא נכונה לכבוש".

בהר מסר עם כניסתו לתפקיד: "בשנת 2018, קיבלתי את ההזדמנות להצטרף לחברת טראקס בעקבות רכישת חברת Quri שהקמתי. בתקופתי בטראקס זכיתי לעבוד לצד צוות הנהלת החברה והובלתי תהליכים משמעותיים שייצרו ערך אסטרטגי מהותי לחברה. אני מודה לדירקטוריון על אמונם וההזדמנות שניתנה לי. אני מאמין בחזון השאפתני של טראקס ובמוצר הייחודי ומצפה להניע את השלב הצמיחה הבא של החברה לצד שמירה על מורשת החברה וערכיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות