אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משפחת רקנאטי השלימה את רכישת ערוצי הספורט והילדים צילום: פזית עוז

משפחת רקנאטי השלימה את רכישת ערוצי הספורט והילדים

משפחת אודי רקנאטי שרכשה 50% מהמניות של RGE מלן בלווטניק, הפכה למחזיקה הבלעדית בקבוצה שמחזיקה בערוצי ספורט 5, ערוצי הילדים, לוגי הכנסת; שי רקנאטי, שלקח חלק בניהול ב-16 השנים האחרונות, יחליף את נדב טופולסקי, נציגו של בלווטניק בתפקיד היו"ר

24.01.2021, 10:32 | אביאור אבו

משפחת אודי רקנאטי השלימה את רכישת 50% ממניות קבוצת RGE מידי קבוצת אקסס אינדסטריז של איש העסקים לן בלווטניק, בתמורה לעשרות מיליוני שקלים, כפי שנחשף בכלכליסט.

בכך הפכה משפחת רקנאטי למחזיקה הבלעדית בקבוצה, באמצעות חברת נפתלי השקעות שבבעלותה.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת המהלך מונה ליו"ר הקבוצה שי רקנאטי, שלקח חלק בניהולה ב-16 השנים האחרונות. רקנאטי מחליף את נדב טופולסקי, נציגו של בלווטניק. אור רם וירון שגב משמשים כמנכ"לים משותפים של הקבוצה.

RGE מחזיקה בערוצי ספורט 5, ערוץ הילדים, ערוץ לוגי וערוץ הכנסת. באוקטובר השיקה הקבוצה את BIGI, שירות סטרימינג לילדים ולנוער. המכירה תאפשר לבלווטניק להתמקד באחזקת המדיה האחרונה שלו בארץ - ערוץ 13, כאשר במקביל הוא מנהל מגעים על הכנסת משקיעים לערוץ.

מימין לן בלווטניק ושי רקנאטי, צילומים: יואב דודקביץ, פזית עוז מימין לן בלווטניק ושי רקנאטי | צילומים: יואב דודקביץ, פזית עוז מימין לן בלווטניק ושי רקנאטי, צילומים: יואב דודקביץ, פזית עוז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות