אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיסקברי רוכשת 21% מרשת 13 - ותזרים יחד עם בלווטניק 70 מיליון שקל צילום: יואב דודקביץ

דיסקברי רוכשת 21% מרשת 13 - ותזרים יחד עם בלווטניק 70 מיליון שקל

קבוצת הטלוויזיה האמריקאית תחליף באחזקותיה את אנדמול ומשפחת רקנאטי; לן בלווטניק ימשיך להחזיק ב-52% מהערוץ; העסקה כפופה לאישור הרשות השנייה

24.01.2021, 14:18 | אביאור אבו

קבוצת הטלוויזיה האמריקאית דיסקברי רוכשת כ-21% מרשת 13, ותחליף באחזקותיה את אנדמול ומשפחת רקנאטי. ל"כלכליסט" נודע כי יחד עם בעלת המניות הוותיקה, Access Industries של לן בלווטניק, תזרים דיסקברי במהלך השנה הקרובה כ-70 מיליון שקל ולפתח מנועי צמיחה חדשים.

קראו עוד בכלכליסט

לן בלווטניק, צילום: בלומברג לן בלווטניק | צילום: בלומברג לן בלווטניק, צילום: בלומברג

בהתאם, כך ייראה מבנה הבעלות החדש: 52% יהיו בידיו של בלווטניק; 21% יוחזקו בידי דיסקברי; 13.5% בידי נדב טופולסקי, שותף ויו"ר רשת 13, שהוביל את העסקה; 8% בידי אודי אנג'ל; ו-5.5% בידי משפחת שטראוס. העסקה כפופה לאישור הרשות השנייה.

נדב טופולסקי שותף ויו"ר ערוץ רשת 13, צילום: פזית עוז נדב טופולסקי שותף ויו"ר ערוץ רשת 13 | צילום: פזית עוז נדב טופולסקי שותף ויו"ר ערוץ רשת 13, צילום: פזית עוז

נדב טופולסקי מסר: "השותפות שנרקמה בין דיסקברי לרשת היא המשך ישיר למהלכים האסטרטגיים המשמעותיים שננקטו בערוץ בשנה האחרונה, להעלאת רשת 13 על פסים של צמיחה. אנו ממשיכים קדימה בתוכנית הפיתוח שמוביל מנכ"ל הערוץ, אבי בן טל, יחד עם ההנהלה המקצועית של רשת 13, אשר בימים אלה נושאת פירות גם בהשקת זרוע הפעילות הבינלאומית '13 גלובל'".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות