אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ישראמקו ממנה את מנכ"ל מודיעין אנרגיה רון מאור למנהל הבא שלה  צילום: אלבטרוס

ישראמקו ממנה את מנכ"ל מודיעין אנרגיה רון מאור למנהל הבא שלה

לאחר כישלון המהלך למינויו של אריאל יוצר, מודיעה השותפות על כניסתו של מאור לתפקיד; חיים צוף יו"ר דירקטוריון ישראמקו: "הניסיון הנרחב של רוןבתעשיית הנפט והגז בישראל ובארה"ב והיכרותו עם ישראמקו בתפקידו הקודם הם נכסם חשוב לחברה"

26.01.2021, 20:10 | ענת רואה

שותפות ישראמקו נגב 2 דיווחה כי דירקטוריון השותף הכללי בשותפות אישר את מינויו של רון מאור למנכ"ל השותפות. המינוי ייכנס לתוקף ב-30 במרץ ומותנה באישור תנאי כהונתו ע"י האסיפה הכללית של בעלי יחידות ההשתתפות.

קראו עוד בכלכליסט

מאור (56) מכהן משנת 2010 כמנכ"ל וסגן יו"ר דירקטוריון שותפות הגז והנפט מודיעין אנרגיה. לדברי ישראמקו, במסגרת תפקידו יזם, הקים וניהל פרויקטים מורכבים להפקת גז ונפט בישראל וארה"ב וניהל בין היתר את תחומי הפיתוח העיסקי, פיננסים, לוגיסטיקה ורגולציה.

לפני כהונתו בשותפות מודיעין אנרגיה כיהן כסמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי בקבוצת אפריקה ישראל השקעות ובמסגרת תפקיד זה היה אחראי, בין היתר, לפיתוח העסקי בארץ ובחו"ל במגוון תחומים לרבות נדל"ן ואנרגיה. בעבר כיהן בשורת תפקידי ניהול בכירים ובהם מנכ"ל ישאל אמלט השקעות ומנהל פיתוח עסקי בענקית התוכנה אמדוקס. בהשכלתו מאור הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת ת"א ו-MBA מ-Insead.

השותפות מחזיקה כ-29% ממאגר תמר. בטרם עלתה מועמדותו של מאור על הפרק, מי שהיה אמור להיכנס לתפקיד המנכ"ל היה אריאל יוצר, לשעבר בכיר באגף התקציבים. מועמדותו של יוצר נחסמה מחשש לניגוד עניינים ותקופת הצינון החלה עליו.

חיים צוף, יו"ר דירקטוריון ישראמקו, מסר: "אנו מקדמים בברכה את רון מאור ושמחים על הצטרפותו להובלתה של ישראמקו. רון הוא מנהל מוערך בתעשייה, הניסיון הנרחב שלו בתעשיית הנפט והגז בישראל ובארה"ב והיכרותו עם ישראמקו בתפקידו הקודם במסגרת פיתוח משותף של נכסי גז ונפט שונים, לרבות שמשון, מהווים נכס חשוב לישראמקו.".

במסגרת הודעת החברה מוסיף המנכ"ל הנכנס:  "אני שמח על ההזדמנות להוביל את אחד הגופים הגדולים והמוערכים בתעשיית הגז בישראל ולתרום מניסיוני להמשך שימור מעמדו המוביל ולפיתוח פעילותו גם לכיוונים חדשים."

רון מאור, צילום: תומי הרפז רון מאור | צילום: תומי הרפז רון מאור, צילום: תומי הרפז

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות