אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
במגמת צמיחה: תוצרת מקומית שווה במיוחד לט"ו בשבט צילום: באדיבות פלר

במגמת צמיחה: תוצרת מקומית שווה במיוחד לט"ו בשבט

עוגת פירות יבשים עשירה, ורמוט שנרקח עם תבליני האזור, קטלוג של ציורים בוטאניים, וקרמיקה מאוירת עלים. לכבוד ט"ו בשבט אביזרים, טעמים וחפצים עם מוטיבים מן הצומח, הכל בעבודת יד

27.01.2021, 08:05 | עילית מינמר
יוליוס, קיסר

יובל ג'וב הרגיל ממזקקת יוליוס שבקיבוץ חניתה מייצר אלכוהול משובח בעבודת יד ומחומרי גלם עונתיים ומקומיים בלבד. ייחודו של הוורמוט היבש בגוון הענברי הזהוב שהוא מציע הוא בתיבול לא סטנדרטי של לענה, אביונות צלף קוצני, קליפות תפוז ברגמוט, פקעות ורדים ושקדים והכל ביישון שלו בחבית ברנדי משומשת. לשתות ככה, נקי, או עם טוניק ופרוסת הדר. 120 שקל.

jullius.com

 

הוורמוט של יובל ג הוורמוט של יובל ג'וב הרגיל הוורמוט של יובל ג

קדרים באים

קערת הגשה של המעצב גיא ג'אנה המשלב בעבודותיו קדרות, פיסול וציור. יצירותיו מלאות צבעים עזים, ומשחקי הטקסטורות שלהן נוצרים גם באמצעות חריטה וציור בשכבה חיצונית מחוספסת. 350 שקל.

www.guyjanaceramics.com

 

קערת הגשה של גיא ג קערת הגשה של גיא ג'אנה | צילום: גיא ג'אנה קערת הגשה של גיא ג

שירת העשבים

בשנות ה־20 חבר הצייר שמואל חרובי לחוקר אפרים הראובני ורעייתו חנה ויחד שקדו על הכנת אנציקלופדיה בוטאנית של צמחי ארץ ישראל. בסופו של דבר, האנציקלופדיה לא ראתה אור אבל הציורים המקסימים התפרסמו בקטלוג התערוכה היפהפה "שירת העשבים: ציורי שמואל חרובי לאוצר צמחי ארץ ישראל" שאצרה תמר מנור פרידמן ב־2006 במוזיאון ישראל. 125 שקל בחנות מוזיאון ישראל.

www.imjshop.com

 

הספר שירת העשבים, צילום: באדיבות חנות מוזיאון ישראל הספר שירת העשבים | צילום: באדיבות חנות מוזיאון ישראל הספר שירת העשבים, צילום: באדיבות חנות מוזיאון ישראל

עוגה רכה, פרי יבש

השפית לימור לניאדו תירוש מציעה מתכון לעוגת פירות יבשים רכה, מלאה מרקמים וטעמים, כולל שזיפים, משמשים, תפוז סיני, ובעצם כל פרי יבש שאוהבים - קל להכין בבית.

www.limortiroche.com

 

עוגת פירות יבשים של לימור לניאדו תירוש , צילום: לימור לניאדו תירוש עוגת פירות יבשים של לימור לניאדו תירוש | צילום: לימור לניאדו תירוש עוגת פירות יבשים של לימור לניאדו תירוש , צילום: לימור לניאדו תירוש

 

פריחת הארטישוק

סחלבים, הורטנזיות, קאלות, פרחי ארטישוק או צבעונים ושאר פרחים מיוחדים: קלאודיה מריין, אוסטרלית שחיה בתל אביב, יוצרת ושוזרת זרי פרחים מרהיבים. בעמוד האינסטגרם שלה יש מבחר נהדר שיגיע עד פתח הבית וישמח את העין והלב. החל ב־210 שקל.

www.fleur.co.il

הפרחים של פלר, צילום: באדיבות פלר הפרחים של פלר | צילום: באדיבות פלר הפרחים של פלר, צילום: באדיבות פלר

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות