אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הנקמה המתוקה של בזוס: תובע 1.7 מיליון דולר הוצאות משפט מאחיה של זוגתו צילום: גטי

הנקמה המתוקה של בזוס: תובע 1.7 מיליון דולר הוצאות משפט מאחיה של זוגתו

התביעה מגיעה לאחר שמייקל סאנצ'ז הגיש תביעת דיבה נגד מייסד אמזון בעקבות הטענה שעמד מאחורי הדלפת מסרוני הסקס ששלח בזוס לזוגתו - לורן סאנצ'ז. בחודש נובמבר דחה ביהמ"ש את תביעתו של האח, בטענה כי לא הצליח לבסס את טענותיו

27.01.2021, 12:56 | חדשות חוץ

קורה במשפחות הכי טובות. ג'ף בזוס דורש תשלום הוצאות משפט של 1.7 מיליון דולר מאחיה של זוגתו לחיים – לאחר שהאחרון תבע אותו בעקבות פרשת הדלפת מסרוני הסקס ששלח בזוס לזוגתו.

בינואר 2019 חשף הנשיונל אינקוויירר מסרונים ששלח בזוס למי שתהפוך לחברה שלו לחיים לורן סאנצ'ז, במקביל לפתיחת הליך הגירושין בין בזוס לאשתו לשעבר מקנזי. בידי העיתון נמצאו גם תמונות עירום ששלח בזוס ללורן.

קראו עוד בכלכליסט

מנכ"ל אמזון טען אז כי חברת AMI, הבעלים של האינקוויירר, ניסתה לסחוט אותו, והציעה לו לשלם לה עבור אי פרסום החומר.

ג’ף בזוס וחברתו לורן סנצ’ז , צילום: גטי אימג ג’ף בזוס וחברתו לורן סנצ’ז | צילום: גטי אימג'ס ג’ף בזוס וחברתו לורן סנצ’ז , צילום: גטי אימג

במקביל פרסם הוול סטריט ג'ורנל כי מי שהדליף את התמונות והמסרונים הוא אחיה של לורן, מייקל סאנצ'ז – שמכר אותן לעיתון תמורת 200 אלף דולר. בתגובה לדיווחים תקף בזוס בחריפות את המדליף.

בפברואר 2020 החליט מייקל סאנצ'ז להשיב מלחמה, והגיש תביעת דיבה נגד בזוס, בטענה כי הוא "השמיץ אותו". מייקל ציין בתביעה כי היה "אחיה ומנהלה האישי של לורן", והוסיף כי נאלץ לשתף פעולה עם הרשויות במהלך החקירה - אך לבסוף הפך לטענתו ל"שעיר לעזאזל".

אלא שבחודש נובמבר דחה בית המשפט את תביעתו של האח, בטענה כי לא הצליח לבסס את טענותיו. עתה הגיע תורו של בזוס להגיב.

ביום שישי העביר בזוס לבית המשפט בלוס אנג'לס בקשה להורות לסאנצ'ז האח לשלם לו 1.7 מיליון דולר לכיסוי הוצאותיו המשפטיות. עורך דינו של סאנצ'ז טום וורן תקף את הבקשה בשיחה עם בלומברג: "בקשת ההוצאות של אדון בזוס היא מגונה, ואפילו גרוטסקית, בכל כך הרבה רמות".

הונו של בזוס עומד על כ-193 מיליארד דולר, והוא ואלון מאסק מחליפים בשבועות האחרונים את המקום הראשון ברשימת עשירי העולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות