אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיצומים בפסגות בעקבות התקדמות השיחות עם אלטשולר שחם צילום: ועד עובדי פסגות

עיצומים בפסגות בעקבות התקדמות השיחות עם אלטשולר שחם

ועד העובדים הודיע כי העבודה תסתיים היום ב-14:00, והודיע: "זו רק יריית הפתיחה"; שיחות מתקדמות למכירת בית ההשקעות לפי שווי של מיליארד שקל

28.01.2021, 14:12 | עירית אבישר

ועד העובדים בפסגות החליט לפתוח בעיצומים לאור התקדמות בשיחות למכירת פסגות לאלטשולר שחם. היום הודיע הוועד לעובדים כי העבודה תסתיים בשעה 14:00. "העובדים בבניין החברה מתבקשים לרדת ללובי לאסיפת עובדים. לאחר האסיפה שבה יימסרו לכם פרטים נוספים, לא תהיה חזרה למשרדים, אלא סיום יום העבודה", כתב ועד העובדים.

קראו עוד בכלכליסט

מימין שלמה פשה מנכ"ל פסגות וגלעד אלטשולר בעל השליטה באלטשולר שחם, צילום: יחצ, עמית שעל מימין שלמה פשה מנכ"ל פסגות וגלעד אלטשולר בעל השליטה באלטשולר שחם | צילום: יחצ, עמית שעל מימין שלמה פשה מנכ"ל פסגות וגלעד אלטשולר בעל השליטה באלטשולר שחם, צילום: יחצ, עמית שעל

אלטשולר שחם גמל מקיימים שיחות לרכישת בית ההשקעות פסגות מידי קרן אייפקס לפי שווי של מיליארד שקל. המטרה היא לרכוש את פעילות הגמל והפנסיה של פסגות המנהלת נכסים של מעל ל-70 מיליארד שקל, ואת יתר הפעילויות למכור לשחקנים אחרים בשוק ההון. המשמעות של מיזוג הפעילויות של פסגות לגופים קיימים היא שחלק לא מבוטל מעובדי פסגות יפוטרו ולא ישתלבו בגופים הרוכשים, ולכן בוועד יוצאים למאבק.

 

מפסגות נמסר: "כל שיח עם הוועד בנוגע לעסקה, במידה שתהיה, יתנהל ישירות מול הנציגות ולא דרך התקשורת. השבוע התקיימה פגישה ראשונה ותואמה פגישה נוספת לשבוע הבא ושם תתקיים ההידברות. אנו מצרים שנציגות העובדים בחרה לנקוט עיצומים במהלך ההידברות".

יו"ר ועד עובדי פסגות, שלומי לוגסי, מסר בעקבות העיצומים היום: "זוהי רק יריית הפתיחה. בימים הקרובים נראה להנהלה, לאייפקס ולאלטשולר שחם כי פסגות זה בית ואנחנו נילחם עליו בכל הכח, ובכל החזיתות. אף אחד לא יסגור עסקה שתשלח מאות עובדים הביתה ותפגע בציבור ובתחרות מעל ראשינו ללא קיום מו"מ איתנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות