אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלשטיין קרוב להפסיד את אי.די.בי, השופטים בעליון הציעו לו למשוך את הערעור צילום: סיוון פרג'

אלשטיין קרוב להפסיד את אי.די.בי, השופטים בעליון הציעו לו למשוך את הערעור

השופטים גרוסקופף, מינץ ועמית אמרו במהלך הדיון על הערעור של אלשטיין על מכירת השליטה בדסק"ש לקבוצת מגה אור: "הגענו לדיון הזה בדעה די ברורה ודעתנו רק התחזקה בעקבות הדיון", ורמזו על הכיוון של ביהמ"ש. אולם אלשטיין החליט שלא למשוך את הערעור, וההחלטה הרשמית תינתן תוך כמה ימים

28.01.2021, 14:21 | גולן חזני

אדוארדו אלשטיין מגיע לסוף דרכו בקונצרן אי.די.בי, כך לפי הדיון שנערך היום (ה') בבית המשפט העליון בירושלים. אלשטיין ערער על ההחלטה לאשר את ההסדר של מחזיקי האג"ח של אי.די.בי שמאשר את מכירת השליטה בדסק"ש, החברה האחות, לקבוצה בראשות מגה אור של צחי נחמיאס.

קראו עוד בכלכליסט

השופטים בדיון, גרוסקופף, מינץ ועמית אמרו במהלך הדיון "הגענו לדיון הזה בדעה די ברורה ודעתנו רק התחזקה בעקבות הדיון", והציעו לאלשטיין ולפרקלטיו למשוך את הערעור. בכך ניתן רמז עבה כי השופטים מתכוונים לדחות את הערעור. אלשטיין החליט שלא למשוך והחלטה פורמלית תינתן תוך מספר ימים, אבל הכיוון של בית המשפט ברור.

מימין: צחי נחמיאס ואדוארדו אלשטיין, צילום: לימור זפרני עמית שעל מימין: צחי נחמיאס ואדוארדו אלשטיין | צילום: לימור זפרני עמית שעל מימין: צחי נחמיאס ואדוארדו אלשטיין, צילום: לימור זפרני עמית שעל

אלשטיין סיפר בדיון כי אתמול חל יום הולדתו וכי הפך לאחרונה אזרח ישראלי. הסיפור של איש העסקים היהודי מארגנטינה הוא טרגי, משום שאחרי השקעה של 2.5 מיליארד שקל באי.די.בי, הוא נאלץ להפסיד את החברה בשל תשלום של 70 מיליון שקל, שסירב להעביר למחזיקי האג"ח מתוך חוב כולל של 2 מיליארד שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות