אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרוויח מגיימסטופ - ורכש 10 קונסולות נינטנדו לילדים חולים צילום: Nintendo

הרוויח מגיימסטופ - ורכש 10 קונסולות נינטנדו לילדים חולים

לפי דיווח ב-NBC, משקיע מטקסס שהרוויח מהמסחר במניה רכש קונסולות של נינטנדו סוויץ' בחנות של גיימסטופ בדאלאס ותרם אותן לבית חולים לילדים

30.01.2021, 11:35 | חדשות חוץ

בתוך כל הדרמה שהתפתחה בוול סטריט סביב גיימסטופ ורובינהוד, אחד המשקיעים הפרטיים החליט להשתמש בהכנסות שלו כדי לעזור לילדים נזקקים.

קראו עוד בכלכליסט

באתר NBC מדווחים כי משקיע מטקסס, שביקש לשמור על פרטיותו, תרם 10 מיני קונסולות משחק של נינטנדו סוויץ' - שאף רכש בחנות של גיימסטופ בדאלאס - לבית חולים לילדים. לדבריו, הוא רכש את המשחקים בעזרת הרווחים שעשה מהמסחר במניית גיימסטופ.

סניף של גיימסטופ בניו יורק, צילום: בלומברג סניף של גיימסטופ בניו יורק | צילום: בלומברג סניף של גיימסטופ בניו יורק, צילום: בלומברג

משקיעים פרטיים שהתאגדו בפורום באתר רדיט החליטו להילחם בקרנות הגידור הגדולות של וול סטריט ולנסות להעלות את מחירי המניות של קמעונאיות שבקשיים, רבות מהקרנות מחזיקות בפוזיציות שורט עליהן. לפיכך, המאמצים המתוכננים הללו גרמו לקרנות הגידור לרכוש את המניות גם כן כדי לקזז על ההפסדים שלהן, ובכך עלה המחיר אף יותר.

התורם האלמוני אמר שהרוויח סכום מכובד דרך הפורום WSB ברדיט "הכל מהמסחר המשעשע הזה בגיימסטופ" וחש צורך לתרום בחזרה "בצורה שתהיה משעשעת באותה מידה". עוד הוסיף, כי הוא מקווה שיוכל לשכנע משקיעים פרטיים אחרים בפורום לתרום גם כן כדי להפוך את מכירות השורט של גיימסטופ לכוח שעושה טוב בעולם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות