אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניודי הסלולר: we4G צמצמה עבודה עם משווקים ואיבדה 1,500 לקוחות נטו בינואר

ניודי הסלולר: we4G צמצמה עבודה עם משווקים ואיבדה 1,500 לקוחות נטו בינואר

זה החודש השלישי שחברת הסלולר של אקספון 018 מאבדת את ההובלה של טבלת ניודי הסלולר; פלאפון בראש עם גיוס 4,200 לקוחות ופרטנר אחריה עם גיוס 2,700 לקוחות; סלקום-גולן מאבדות יחד 2,100 לקוחות. HOT מובייל עם שיעור הנטישה הגבוה ביותר

01.02.2021, 11:54 | אביאור אבו

we4G, חברת הסלולר של אקספון 018, איבדה זה חודש שלישי ברציפות את ההובלה הקבועה של טבלת ניודי הסלולר ומסיימת את החודש הראשון של 2021 במקום השישי עם אבדן של כ-1,500 לקוחות נטו - גיוסים בקיזוז נטישות בין החברות, ללא לקוחות חדשים או מתנתקים. את הבכורה תופסת החודש פלאפון, עם גיוס של כ-4,200 לקוחות נטו.

קראו עוד בכלכליסט

במקום השני בטבלת הניודים פרטנר, שמסיימת עם גיוס חיובי של כ-2,700 לקוחות נטו. במקום השלישי סלקום שמסיימת עם גיוס חיובי של כ-1,650 לקוחות נטו.

אחריהן, שאר החברות סיימו את החודש עם גיוסים שליליים: 019 מובייל של טלזר עם אובדן מינורי של כ-10 לקוחות נטו; רמי לוי עם אובדן של כ-750 לקוחות נטו; ו-HOT מובייל עם אבדן של כ-2,650 לקוחות נטו.

בתחתית הטבלה גולן טלקום, שמאבדת כ-3,800 לקוחות נטו. יחד עם סלקום, שרכשה את גולן, מסיימות השתיים עם אבדן של כ-2,100 לקוחות נטו. היום נכנס לתפקידו מנכ"ל גולן החדש, אילן סיגל.

אסף עופר, מנכ"ל  we4G , צילוןם: עמית שעל אסף עופר, מנכ"ל we4G | צילוןם: עמית שעל אסף עופר, מנכ"ל  we4G , צילוןם: עמית שעל

סלקום-גולן מציגות החודש את שיעור הנטישה הנמוך ביותר בניודים העומד על כ-0.99% ממצבת לקוחותיהן, כאשר HOT מובייל ממשיכה להציג את שיעור הנטישה הגבוה ביותר העומד על כ-2.33% ממצבתה. סגירת מרכזי הסחר והקניונים ממשיכה להשפיע על תנועת המתניידים, שהסתכמה בכ-135 אלף, ביחס לממוצע חודשי של כ-180 אלף.

המנכ"ל החדש יחזיר את we4G להובלה?

זהו חודש שני ברציפות ש-we4G מאבדת לקוחות ולא מגייסת, לאחר שבחודש ממוצע היא מסיימת עם גיוס חיובי של מעל 8,000 מנויים.

רן גוראון, מנכ"ל פלאפון , מקור: יח"צ פלאפון רן גוראון, מנכ"ל פלאפון | מקור: יח"צ פלאפון רן גוראון, מנכ"ל פלאפון , מקור: יח"צ פלאפון

בימים האחרונים נכנס לתפקיד מנכ"ל החברה החדש אסף עופר, ונראה כי החליט לשנות אסטרטגיה ולצמצם פעילות מול משווקים חיצוניים, על מנת לחסוך עמלות גבוהות. עופר נכנס לתפקידו לאחר שהחברה התנהלה ללא מנכ"ל מאמצע אוקטובר.

כמו כן, we4G היא חברת הסלולר היחידה שטרם קיבלה ממשרד התקשורת רישיון להפעלת תדרי דור 5 בארץ, שכן עדיין לא הציגה עמידה בתנאים הנדרשים. בזמן ששאר חברות הסלולר יצאו בקמפיינים פרסומיים רחבים והציגו חבילות חדשות, we4G נותרת מאחור.

אתמול הודיעה אקספון כי היא מבטלת את הסכם שיתוף הרשתות לה יש עם סלקום, מה שצפוי לעכב עוד יותר את כניסתה לדור ה-5. סיבה נוספת להאטה היא פיצוץ העסקה במסגרתה קשת היתה אמורה לרכוש אחוזים מאקספון, כך שאקספון חדלה מלקבל זמן פרסום אגרסיבי בערוץ 12, מה שמשפיע ישירות על מאמצי השיווק של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות