אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פיקסלוט הישראלית מרחיבה את שיתוף הפעולה עם חברה בת של NBC צילום: מיכה לובטון

פיקסלוט הישראלית מרחיבה את שיתוף הפעולה עם חברה בת של NBC

SportsEngine תהיה החברה הראשונה שתציג את הפיתוח החדש של פיקסלוט - מצלמה ניידת המיועדת לליגות הילדים והנוער, המאפשרת צילום ועריכה אוטומטיים

02.02.2021, 17:39 | שירות כלכליסט

חברת פיקסלוט הישראלית שמפיקה שידורי ספורט אוטומטיים וחברת SportsEngine, חברת בת של ענקית שידורי הספורט NBC Sports, הודיעו היום על שיתוף פעולה אסטרטגי.

החברות שעובדות יחד כבר משנת 2018 מרחיבות את שיתוף הפעולה, שיכלול השקת פתרון שיוקדש לשוק ליגות ספורט הילדים והנוער המבוסס על צילום ועריכה אוטומטים בעזרת אלגוריתמים של בינה מלאכותית.

הפיתוח החדש, צילום: Pixellot הפיתוח החדש | צילום: Pixellot הפיתוח החדש, צילום: Pixellot

חברת SportsEngine תהיה החברה הראשונה שתציג את הפיתוח החדש של פיקסלוט - Pixellot YOU, המוצר הפועל במודל של D2C תוכנן על בסיס הפתרונות הקיימים של פיקסלוט שכבר נמצאים בשימוש על ידי ארגוני ספורט ובתי ספר ברחבי ארצות הברית והעולם.

מצלמת Pixellot YOU היא מצלמה ניידת שמייצרת צילום אוטומטי וגם אפליקציה ליצירת תוכן ועריכת קטעים. זו גם פלטפורמה מקצועית למאמנים לניתוח ביצועי הקבוצה וכל שחקן בנפרד.

מנכ"ל פיקסלוט אלון ורבר
מנכ"ל פיקסלוט אלון ורבר צילום: מיכה לובטון

הפלטפורמה למאמנים תהיה מבוססת על הטכנולוגיה של חברת VIDSWAP האמריקאית אותה רכשה פיקסלוט לפני כשנה. בתום המשחק הצילום עולה לענן של פיקסלוט ושם החברה מעבדת את הוידאו ומפיקה אותו ואת התקצירים בצורה אוטומטית. כך שלספורטאים ולמשפחות יתאפשר לצפות בכל משחקי הבית והחוץ, לסמן רגעי מפתח במשחק ונקודות שיא הניתנות להורדה ולשיתוף ברשתות החברתיות עם המשפחה ואף עם גורמים מקצועיים (סקאוטים ומגייסי כשרונות). הפתרון מאפשר בחירה בין שתי ערכות ניידות של מצלמות. הערכה האחת מבוססת על מצלמת אקשן (בסגנון גו פרו) הניתנת לרכישה בכל חנות והשניה על מצלמה חדשה של פיקסלוט, Pixellot Air שתושק בקרוב ומיועדת למגרשים גדולים יותר ולשטחים פתוחים.

בארה"ב יש כ-3.5 מיליון קבוצות נוער ופוטנציאל השוק השנתי עומד על 2.5 מיליארד דולר (60 דולר לחודש ל 12 חודשים). SportsEngine הוא השחקן הגדול והמשמעותי ביותר בתחום עם שליטה בלמעלה משליש מהשוק, יש להם 1.2 מיליון קבוצות.

חברת NBC ספורטס בבעלות NBCUniversal, ואחראית לחלק גדול משידורי הספורט בכבלים בארה"ב.

פיקסלוט כיום משדרת יותר מ-60,000 משחקים חיים בחודש ביותר מ-10,000 מגרשים, והפיקה עד היום למעלה ממיליון וחצי שעות ספורט.

דייוויד שפירו, נשיא פיקסלוט בצפון אמריקה, מסר: "ההשתתפות במשחקי נוער היא חוויה משמעותית ולעיתים משנה חיים עבור השחקנים, ואנחנו רוצים לעזור למשפחות ולמאמנים לא להחמיץ אף רגע. שימוש בכלים מקצועיים ויעילים לשוק ספורט הנוער יאפשר למאמנים לשפר את ביצועי הקבוצה והשחקנים ויעזור לספורטאים צעירים לבנות את סרטון הביצועים שלהם. אנו נאפשר דמוקרטיזציה אמיתית בשוק, מהיום מיליוני קבוצות ספורט ועשרות מליוני הורים וילדים יוכלו להנות מוידאו זמין באיכות גבוהה ולא לפספס את הרגעים הגדולים".

ברט מקינון, הג'נרל מנג'ר של SportsEngine מסר: כ"בית של הספורט לצעירים", המשימה שלנו היא להפוך את ספורט הצעירים לחוויה מתגמלת יותר עבור ספורטאים, הורים, מתנדבים, מנהלים, משפחות ואוהדים. האפשרות להציע כלי וידאו ויכולות נוספות המאפשרות להקליט את כל מה שקורה במשחק ולשמור את הרגעים הבלתי נשכחים הם חלק בלתי נפרד מחווית הספורט לילדים ולנוער".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות