אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היצע הדגמים בייבוא מקביל יגדל, גם אאודי תצטרף ב-2021 צילום: אאודי

היצע הדגמים בייבוא מקביל יגדל, גם אאודי תצטרף ב-2021

כך עולה מרשימת דגמי הייבוא המקביל המיועדים להגיע לארץ, שפרסם משרד התחבורה. כניסתה של אאודי, יצרנית שדווקא לא היתה נפוצה בייבוא מקביל, בניגוד למשל למרצדס בנץ, מעידה על מלאים גדולים של רכבים שמוצעים לרכישה אצל סוכנים באירופה במחירים טובים

02.02.2021, 14:30 | תומר הדר

היצע הדגמים הזמינים לצרכן הישראלי בייבוא מקביל צפוי להתרחב - כך עולה מרשימת מותגי הרכב החדשים בייבוא מקביל שמיועדים להגיע לישראל בשנת 2021שפירסם משרד התחבורה.

קראו עוד בכלכליסט

הרשימה של משרד התחבורה מפרטת מדי שנה את זהות היבואנים אשר פעילים בשוק הישראלי, וגם את המותגים שיש להם רישיון לייבא.

בשנתיים האחרונות מוסיף משרד התחבורה לרשימה גם את העוסקים בייבוא מקביל, כלומר מי שרוכשים את המכוניות מסוכנים בחוץ לארץ ולא ישירות מיצרן הרכב.

אאודי איטרון אאודי איטרון אאודי איטרון

משרד התחבורה כמובן אינו מפרסם נתונים רשמיים אודות היקף הייבוא המקביל, אך בינואר לבדו יובאו ארצה על ידי יבואני הרכב הוותיקים כ-47 אלף מכוניות חדשות - ובנוסף יובאו לפי הערכות כאלפיים מכוניות בייבוא מקביל.

רשימת המותגים החדשים בשוק חושפת כי סוכנות הייבוא המקביל אוטו מקס חדלה מלהחזיק בזיכיון לייבוא מקביל של רכבי דודג' - אך הוסיפה להיצע גם את סקודה וגם את אאודי. סוכנות גדולה נוספת - אוטופוינט תייבא בינואר גם את דגמי ג'יפ ואילו גזפרו, שחקנית וותיקה נוספת בשוק תייבא גם היא את אאודי בשנת 2021.

כניסתה של אאודי, יצרנית שדווקא לא היתה נפוצה בייבוא מקביל, בניגוד למשל למרצדס בנץ, מעידה על הימצא מלאים גדולים של רכבים באירופה אשר מוצעים לרכישה אצל סוכנים בחו"ל במחירים טובים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות