אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
"דירת חלומות" בניו יורק? זה מה שתקבלו תמורת 1,650 דולר לחודש צילום: @newyorkcityrealtor/TikTok

"דירת חלומות" בניו יורק? זה מה שתקבלו תמורת 1,650 דולר לחודש

משתמש בטיקטוק פרסם סרטון ובו תמונות של דירה קטנטנה וכמעט בלתי אפשרית; איפה נמצאים השירותים?

03.02.2021, 21:01 | חדשות חוץ

שוק הנדל"ן של העיר ניו יורק תמיד ידע להפתיע, עם סיפורים מדהימים על דירות היוקרה של עשירי העיר וסיפורים מזעזעים על הדירות המוצעות לאלה שידם אינם משגת. אחת הדירות מקבוצות ה"פחות מרשימות" התגלגלה ל"שיפוטם" של משתמשי טיקטוק. הם לא התלהבו.

קראו עוד בכלכליסט

משתמש טיקטוק בשם @newyorkcityrealtor, שטוען כי הוא סוכן נדל"ן, פרסם סרטון עם תמונות מאחת הדירות הקטנטנות והבלתי אפשריות הללו שמוצעות להשכרה בווסט ווילג'. המחיר המבוקש - 1,650 דולר לחודש.

 , צילום: @newyorkcityrealtor/TikTok צילום: @newyorkcityrealtor/TikTok  , צילום: @newyorkcityrealtor/TikTok

הדירה במנהטן, צילום: @newyorkcityrealtor/TikTok הדירה במנהטן | צילום: @newyorkcityrealtor/TikTok הדירה במנהטן, צילום: @newyorkcityrealtor/TikTok

השירותים - נמצאים בחוץ, צילום: @newyorkcityrealtor/TikTok השירותים - נמצאים בחוץ | צילום: @newyorkcityrealtor/TikTok השירותים - נמצאים בחוץ, צילום: @newyorkcityrealtor/TikTok

הדירה בגודל חדר ארונות פחות או יותר כוללת מקרר קטנטנן - אין בה תנור וכמובן שאין בה שירותים ומקלחת. הדייר האומלל יוכל להשתמש בשירותים ובמקלחת המשותפים שבמסדרון, ולהיכנס אליהם באמצעות מפתח הדירונת ששכר.

בשירותים ובמקלחת הוא (כמה מפתיע) לא ימצא כיור - לשם כך ייאלץ לחזור לדירה.

התגובות לפוסט היו כמובן נסערות. אחד המשתמשים כתב: "ואנשים חשבו שאנחנו צוחקים כשאמרנו שהדירות בניו יורק הן כמו ארונות". משתמש אחר הוסיף: "המגורים המשותפים בקולג'ים יותר טובים מזה".

נציגת חברת הנדל"ן הניו יורקית טאטום קלי אישרה ל"ניו יורק פוסט" כי היא מכירה את הדירה, ואמרה שבעל הבית אמר לסוכן שמייצג אותו כי הוא לא מוכן להתפשר על המחיר.

"המחירים נפלו באופן חד בגלל המגיפה לכל רוחבה של העיר, אבל בעל הבית הספציפי הזה מאוד מתעקש על המחיר", אמרה קלי, שהדגישה כי למרות נפילת המחירים הכוללת, בדירות הזולות מאוד ממילא לא נרשמה כמעט ירידה במחיר.

לדבריה, "למרות שנראה שאף אחד לא ירצה לגור בדירה הזו, לפני המגיפה הבניין היה בד"כ בתפוסה מלאה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות