אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם מהפכת הצעירים בוול סטריט הסתיימה לפני שמטרתה הושגה? צילום: Reddit FlawlessBoltX

פודקאסט כלכליסט

האם מהפכת הצעירים בוול סטריט הסתיימה לפני שמטרתה הושגה?

פודקאסט מנועי הכסף פרק 139 - קצת יותר משבוע עבר מאז שרובנו שמענו לראשונה על גיימסטופ ו-Wallstreetbets - ונראה כאילו משהו דעך. האם זה היה אירוע חד פעמי או שמדובר פה על שינוי בסיסי בכללי המשחק בהשקעות בוול סטריט

04.02.2021, 17:13 | שי סלינס

"כאשר מחירים זזים ללא כל סיבה פונדמנטלית - נוצרות הזדמנויות בשוק. לא רק למשקיעים פרטיים אלא לכולם - ולכן זה מעניין", התשובה הזו של כריס גריסנטי (Chris grisanti), מנהל השקעות בוול סטריט מגוף ההשקעות MAI, נאמרה בתשובה לשאלה - מדוע כולם כל כך מתעניינים בסיפור של גיימסטופ-רדיט. בכך למעשה, מעלה גריסנטי שאלה רחבה אחרת - האם כל אירועי השבוע האחרון היו בסך הכל סיפור של חבורת משקיעים אשר חיפשו ומצאו דרך לעשות רווחים מהירים או שמדובר פה על שינוי בסיסי בכללי המשחק?

אז כן, גם היום, בפרק ה-139 של פודקאסט מנועי הכסף של כלכליסט, עם הכלכלן והאסטרטג הראשי של פסגות אורי גרינפלד - עסקנו בעיקר בתופעה של משקיעי הרדיט.

דיברנו בפרק על מה קרה למניות שהתחילו את את גל השקעות הצעירים AMC, בלקברי וגיימסטופ, התמקנו גם בפלטפורמת המסחר רובינהוד אשר גייסה כבר למעלה מ-3 מיליארד דולר בשבוע החולף - ובאילו מסקנות ניתן להסיק מהימים האחרונים לגבי צורת ההשקעה בוול סטריט - הן של המשקיעים הפרטיים והן של הגופים הגדולים.

שמחנו לארח בפרק את סופי שולמן מכלכליסט, כתבת שוק ההון, הייטק וחדשנות.

האזנה נעימה

האם מהפכת הצעירים בוול סטריט הסתיימה לפני שמטרתה הושגה?
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןהאם מהפכת הצעירים בוול סטריט הסתיימה לפני שמטרתה הושגה?

שלט חוצות בארה"ב הקורא למשקיעי גיימסטופ ברדיט לא למכור את המניות שרכשו. התייחסות לפרסומת ניתן למצוא בפינה האחרונה בפרק, צילום: Reddit FlawlessBoltX שלט חוצות בארה"ב הקורא למשקיעי גיימסטופ ברדיט לא למכור את המניות שרכשו. התייחסות לפרסומת ניתן למצוא בפינה האחרונה בפרק | צילום: Reddit FlawlessBoltX שלט חוצות בארה"ב הקורא למשקיעי גיימסטופ ברדיט לא למכור את המניות שרכשו. התייחסות לפרסומת ניתן למצוא בפינה האחרונה בפרק, צילום: Reddit FlawlessBoltX

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות