אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סבב מינויים באגף החשכ"ל: רו"ח אלי ביתן ימונה לאחראי על חטיבת השכר צילום: אתר משרד האוצר

סבב מינויים באגף החשכ"ל: רו"ח אלי ביתן ימונה לאחראי על חטיבת השכר

החשב הכללי במשרד האוצר, יהלי רוטנברג, הודיע על מינוי ביתן לתפקיד, לאחר שיוסי איצקוביץ הודיע על פרישה מהאגף; מינויים נוספים: ד"ר ליאור דוד-פור, לתפקיד סגן בכיר לחשב הכללי הממונה על חטיבת המאקרו והתקציב, ואושרת דוד, לתפקיד יועצת בכירה לחשב הכללי

04.02.2021, 17:25 | אתי אפללו

החשב הכללי במשרד האוצר, יהלי רוטנברג, הודיע על מינויו של רו"ח אלי ביתן לסגן בכיר לחשב הכללי הממונה על חטיבת שכר, גמלאות ותנאי שירות (אחראית על תפעול מערך השכר הממשלתי, יישום ובקרת הסכמי השכר ותנאי השירות בארץ ובחו"ל, לרבות בגופים הביטחוניים), זאת לאחר שיוסי איצקוביץ שכיהן בתפקיד הודיע על פרישה מהאגף.

קראו עוד בכלכליסט

ביתן כיהן במספר תפקידים בכירים, ביניהם סגן בכיר לחשב הכללי הממונה על חטיבת מאקרו ותקציב וחשב בכיר במשרד ראש הממשלה.

כמו כן, מינה החשב הכללי את ד"ר ליאור דוד-פור לסגן בכיר לחשב הכללי הממונה על חטיבת המאקרו והתקציב (האחראית על תכנון תחזית ומעקב שוטף של ביצוע תקציב המדינה). דוד-פור שימש בשלוש השנים האחרונות כמנהל החוב הממשלתי האחראי על גיוסי החוב של המדינה בארץ ובחו"ל והקשר מול משקיעים וחברות הדירוג. לאחרונה הוא מונה גם לחבר רשות ניירות ערך.

רו"ח יהלי רוטנברג, החשב הכללי במשרד האוצר , צילום: מיקי נועם אלון רו"ח יהלי רוטנברג, החשב הכללי במשרד האוצר | צילום: מיקי נועם אלון רו"ח יהלי רוטנברג, החשב הכללי במשרד האוצר , צילום: מיקי נועם אלון

המינוי השלישי הוא מנויה של אושרת דוד (35) לתפקיד יועצת בכירה לחשב הכללי.

לשינויים אלו מתווספת עזיבתו של איציק מרמלשטיין, מנהל יחידת תשתיות ופרוייקטי PPP, שעבר למגזר הפרטי. במסגרת תפקידו, בין היתר, מרמלשטיין עמד בראש הוועדה הבין-משרדית למכרזים בפרויקטי תשתית בתחומי ההתפלה והאנרגיה הסולארית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות