אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלדד כורש ו-45 עורכי דין מעמית פולק מטלון מתמזגים עם פישר-בכר-חן צילום: כפיר זיו

בלעדי לכלכליסט

אלדד כורש ו-45 עורכי דין מעמית פולק מטלון מתמזגים עם פישר-בכר-חן

כורש פורש עם קבוצה רחבה של עורכי דין שהתפצלה בחודש שעבר מעמית-פולק-מטלון, ומתמזג עם פישר-בכר-חן אותו העדיף על פני פניות אחרות ביניהן הרצוג פוקס נאמן

04.02.2021, 19:44 | גולן חזני וליטל דוברוביצקי

אלדד כורש מצטרף יחד עם כ-45 עורכי דין ממשרד עמית פולק מטלון אל משרד עורכי הדין פישר-בכר-חן.

קראו עוד בכלכליסט

לכלכליסט נודע כי בכירי המשרד של פישר-בכר-חן אישרה היום את המיזוג כשכורש יהיה שותף מוביל ואחראי בין היתר על תחומים כגון ליווי אנשי עסקים בהעברה בין דורית, נדל״ן, רגולציה ועסקאות. המיזוג צפוי לצאת לפועל בשבועות הקרובים. 

כורש העדיף את המיזוג עם פישר בכר-חן על פני מספר פניות שקיבל, בין השאר פניה מהרצוג-פוקס -נאמן.ראש תחום הנדל"ן בהרצוג-פוקס נאמן משה מרדי פרש לאחרונה והגעה של כורש ועורכי הדין שלצדו, בעיקר ענת מולכו שריכזה את תחום הנדלן בעמית-פולק-מטלון יכולה היתה להיות פתרון טוב עבור משרד הרצוג.

לפני כחודש התפצל משרד עמית פולק מטלון לשניים בעקבות סכסוך מתמשך. חלק אחד הוביל יונתן אלטמן יחד עם דורון לוי וחלק שני בראשות כורש בעיקר בתחום הנדל"ן והמחלקה המסחרית. החלק השני עוזב את המשרד ומתמזג כאמור עם פישר-בכר חן.

משמאל לימין: עוה"ד אמיר חן טל אייל-בוגר אלדד כורש ואורית ישראלי , צילום: כפיר זיו משמאל לימין: עוה"ד אמיר חן טל אייל-בוגר אלדד כורש ואורית ישראלי | צילום: כפיר זיו משמאל לימין: עוה"ד אמיר חן טל אייל-בוגר אלדד כורש ואורית ישראלי , צילום: כפיר זיו

עו"ד אמיר חן השותף המנהל של פישר בכר חן אמר כי במשרד "שמחים וגאים מאוד על הצטרפותם של אלדד והצוות האיכותי של השותפים ועורכי הדין המגיעים עמו. מדובר בשילוב כוחות המהווה מכפיל כוח משמעותי, אשר יחזק את יכולתה של הפירמה להעניק ייעוץ משפטי איכותי ומגוון, שאין שני לו".

לדברי עו"ד חן, "משרדנו מצוי בצמיחה מתמדת, תוך שהוא פועל כל העת להעשרה ולהרחבה של מגוון השירותים שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו, ולצירוף אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה בכל תחומי העיסוק. הצטרפותם של אלדד וצוותו היא חלק מאסטרטגיה זו. מדובר בחיבור סינרגטי וטבעי, הן בהיבט המקצועי והן בהיבט האנושי, שימשיך להצעיד את הפירמה קדימה".

עו"ד אלדד כורש הוסיף: "בחרנו להתמזג עם פישר על רקע חיבור אישי ומקצועי שבבסיסו עומדים ערכים זהים ותרבות ארגונית דומה. ההזדמנות המיוחדת לחבור לטובים ביותר, ולנסות ביחד להפוך לטובים עוד יותר, מהווה עבורנו אתגר, ואנו נרגשים לקראתו. אין לנו ספק שהקבוצה האיכותית של לקוחותינו הנאמנים תיהנה מעתה, בצד השירותים שנמשיך להעניק להם, גם מהמצוינות ואיכות השירות של מגוון מחלקות הפירמה הממוזגת, ביתנו החדש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות