אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מייסד קבוצת "וול סטריט בטס" בדרך לקולנוע: מכר את סיפור חייו לחברת ההפקות של וונדרוומן צילום: יוטיוב

מייסד קבוצת "וול סטריט בטס" בדרך לקולנוע: מכר את סיפור חייו לחברת ההפקות של וונדרוומן

מתכנת מיזנטרופ יוצר לוח מודעות עבור סוחרי מניות חובבים, נאלץ לעזוב, ואז צופה מרחוק איך הקהילה החתרנית שהקים מורידה על הברכיים את וול סטריט - זהו תמצית סיפורו של ג'יימס רוגוזינסקי, שייסד את "וול סטריט בטס" ומכר כעת את סיפור חייו להפקת סרט

04.02.2021, 21:12 | חדשות חוץ

הגיימסטופ מאניה נמשכת, אך מתפרצת לכיוונים חדשים: היום נודע כי ג'יימס רוגוזינסקי, מייסד קבוצת "וול סטריט בטס" (Wall Street Bets) של רדיט, מכר השבוע את סיפור חייו לחברת הפקת הסרטים רטפאק (RatPac Entertainment). 

קראו עוד בכלכליסט

כאשר חושבים על זה, נראה כי סיפורו של רוגוזינסקי באמת בדרך להפוך ללהיט קולנועי: מתכנת מיזנטרופ יוצר לוח מודעות עבור סוחרי מניות חובבים, נאלץ לעזוב את המיזם שהקים, ואז צופה ממרחק כיצד הקהילה החתרנית שיצר מורידה את וול סטריט על הברכיים. זהו תמצית הסיפור שהפך את רוגוזינסקי לאיש שכל מפיק הוליוודי רוצה להיכנס איתו לעסקים.  

מייסד קבוצת "וול סטריט בטס" ברדיט ג מייסד קבוצת "וול סטריט בטס" ברדיט ג'יימס רוגוזינסקי | צילום: יוטיוב מייסד קבוצת "וול סטריט בטס" ברדיט ג

חברת ההפקות רטפאק הפיקה בעבר להיטים כמו וונדר וומן. הגרסה הקולנועית של סיפורו של רוגוזינסקי תהיה הראשונה בסדרת הפקות בנושא, כולל פודקאסטים ומדיומים אחרים, מסרה ראטפאק. עבור מכירת הזכויות לסיפור חייו קיבל רוגוזינסקי סכום המוערך בכמה מאות אלפי דולרים.

ראטפאק היא ממש לא הראשונה שמבקשת לעסוק בגיימסטופ מאניה. מוקדם יותר רכשו מטרו גולדווין מאייר הצעה לספר על האירועים שכתב בן מזריץ', שספריו הקודמים הפכו לסרטים "21" ו"הרשת החברתית". נטפליקס נמצאת בשיחות עם מארק בואל לגבי כתיבת סרט בנושא.

רוגוזינסקי, שאמר שעדיין אין לו דעה לגבי מי השחקן שצריך לגלם אותו בסרט, אמר גם שהיה מסוחרר בשבועיים האחרונים. בנוסף לשיחות טלפון לבית הוריו וכיסוי תקשורתי נרחב - ממקומות כמו בית אחותו בישראל, הוא גם קיבל הצעות עסקיות ממפיקים הוליוודיים שהיו מעוניינים בזכויות על סיפור חייו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות