אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרויקט תמ"א 38 ראשון בתל אביב של קבוצת הכשרת הישוב הדמיה: pitom studio

פרויקט תמ"א 38 ראשון בתל אביב של קבוצת הכשרת הישוב

במסגרת הפרויקט ברחוב ליסין ייהרס בניין בן 8 דירות ויוקם בניין חדש בן 17 דירות ומרתף חנייה. החברה החלה בנובמבר בהקמת פרויקט ראשון של פינוי בינוי במתחם פיכמן בחולון

07.02.2021, 12:00 | שלומית צור

קבוצת הכשרת הישוב בשליטת עופר נמרודי, קיבלה באחרונה היתר בנייה לפרויקט מסוג תמ"א במסלול הריסה ובנייה ברחוב ליסין 23 בתל אביב. מדובר בפרויקט הראשון מסוג תמ"א 38 שהחברה מממשת, לאחר שהחליטה על הרחבת פעילות בתחום ההתחדשות העירונית.

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת הפרויקט, ייהרס בניין קיים בן 3 קומות מעל קומת קרקע הכולל 8 דירות, ובמקומו יוקם בניין חדש בן 7 קומות ו- 17 דירות, ושתי קומות מרתף שבהן 24 מקומות חנייה, 13 מהן במתקן חניה חצי אוטומטי.

תחילת הקמת הפרויקט מתוכננת לרבעון השני של 2021. לפני מספר חודשים דיווחה החברה כי חתמה עם הפניקס חברה לביטוח, על הסכם למימון הפרויקט בהיקף של 117 מיליון שקל. פרויקט נוסף שקידמה החברה וצפוי לקבל היתר בנייה בקרוב מתוכנן בבניין ברחוב דה-האז בתל אביב.

הפרויקט ברחוב ליסין בת"א, הדמיה: pitom studio הפרויקט ברחוב ליסין בת"א | הדמיה: pitom studio הפרויקט ברחוב ליסין בת"א, הדמיה: pitom studio

בנובמבר האחרון, החלה החברה לבצע את פרויקט הפינוי בינוי במתחם פיכמן בחולון, במסגרתו יוקמו 235 דירות חדשות. מדובר בפרויקט הראשון מסוג פינוי בינוי שמבצעת החברה, ושקידומו התחיל והסתיים בהליך מזורז לאחר שחברת נת"ע סימנה את אחד הבניינים במתחם להריסה בשל מיקומו על תוואי הקו הירוק של הרכבת הקלה. בתום הליך משפטי הושגה הסכמה בין בעלי הדירות, לחברת נת"ע והכשרת הישוב כי במקום ימומש פרויקט פינוי בינוי שקודם בהליך מהיר.

מנכ"ל הכשרת הישוב עופר נמרודי מסר כי "תחום היזום וההתחדשות העירונית הוא מנוע צמיחה אסטרטגי של החבהר. בשנים האחרונות השקענו משאבים משמעותיים ואנו קוטפים כעת את הפירות. עם תחילת הבביצוע של פרויקט ליסין נהייה ביבצוע במקיבל של למעלה מ-250 יחידת דיור בישראל, כשאנו ממשיכים לקדם פרויקטים של אלפי יחידות דיור שייכנסו לביצוע בשנים הקרובות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות