אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גולף מאבדת את טופשופ; אינה רשאית עוד להזמין מוצרים של המותג צילום: שאטרסטוק

גולף מאבדת את טופשופ; אינה רשאית עוד להזמין מוצרים של המותג

גולף ממשיכה בשלב זה בפעילות מכירת המוצרים ובוחנת את משמעויות ההודעה מצד ASOS, הבעלים של מותגי קבוצת ארקדיה שפשטה את הרגל בשנה שעברה. בישראל פועלים 8 סניפים של טופשופ וחנות אונליין

07.02.2021, 12:20 | אורנה יפת

קבוצת גולף מאבדת את הזכיון למותג האופנה הבריטי TOPSHOP. בישראל פועלים 8 סניפים של המותג וחנות אונליין נוספת.

לאחר שאסוס, הקמעונאית הבריטית, רכשה את מותגי קבוצת ארקדיה, קיבלה גולף, זכיינית מותגי ארקדיה בישראל, הודעה כי אסוס לא תקבל ממנה הזמנות חדשות של המותג טופשופ. המנהל המיוחד שמונה לטופשופ עד המעבר הרשמי לאסוס, הודיע לגולף בסוף שבוע שעבר כי אינה רשאית לבצע הזמנות החל מתחילת פברואר 2021.

קראו עוד בכלכליסט

חנות טופשופ בדיזנגוף סנטר (ארכיון), צילום: דנה קופל חנות טופשופ בדיזנגוף סנטר (ארכיון) | צילום: דנה קופל חנות טופשופ בדיזנגוף סנטר (ארכיון), צילום: דנה קופל

גולף ממשיכה בשלב זה בפעילות מכירת המוצרים ומסרה כי היא בוחנת את משמעויות ההודעה ותדרוש מ- ASOS הבהרות. עוד מסרה החברה כי היא "פועלת למיצוי זכויותיה אל מול הגופים הרלוונטיים".

קמעונאית האופנה המקוונת אסוס הפכה בשבוע שעבר לבעלים של המותגים טופשופ, טופמן, ומיס סלפרידג' שנרכשו בתמורה ל-295 מיליון ליש"ט.

המותגים הוצעו למכירה לאחר שקבוצת ארקדיה פשטה רגל בשנה שעברה. אסוס לא רכשה את הסניפים אלא את את המותגים בלבד שכן היא מפעילה חנות מקוונת ולא חנויות פיזיות. בהתאם, העבירה אליה אסוס 300 עובדים בלבד מכלל העובדים. בנובמבר העסיקה קבוצת ארקדיה 13 אלף עובדים והפעילה 500 חנויות בבריטניה. הקבוצה הודיעה על פשיטת רגל במהלך משבר הקורונה.

 

אלי שפיר, ממלא מקום מנכ"ל גולף, צילום: ע.י. אלי שפיר, ממלא מקום מנכ"ל גולף | צילום: ע.י. אלי שפיר, ממלא מקום מנכ"ל גולף, צילום: ע.י.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות