אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האסיפה הכללית ברמי לוי תידרש לאשר עלייה בשכר קרובי המשפחה צילום: אוראל כהן

האסיפה הכללית ברמי לוי תידרש לאשר עלייה בשכר קרובי המשפחה

בעוד כחודש תתבקש האסיפה לאשר את חידוש תנאי העסקתה של הבת יפית לוי אטיאס כסמנכ"לית השיווק של החברה, תוך העלאת שכרה מ-18.9 אלף שקל ברוטו בחודש ל-24.5 אלף שקל ברוטו; בעקבות השינוי תעמוד עלות שכרה השנתית על 451 אלף שקל לעומת 367 אלף שקל עד כה; לוי מעסיק עוד 11 קרובי משפחה בתפקידים שונים בחברה

10.02.2021, 13:33 | נורית קדוש

חברת רמי לוי שיווק השקמה זימנה את האסיפה הכללית השנתית של החברה לאשר, בין היתר, את עדכון שכרה של יפית אטיאס לוי, בתו של בעל השליטה המכהנת כסמנכ"לית השיווק של החברה, ולעדכון את שכרם של 11 קרובי משפחה נוספים של לוי, שאינם נושאים במשרה בכירה בחברה.

קראו עוד בכלכליסט

האסיפה שתתכנס בעוד כחודש תתבקש לאשר את חידוש תנאי העסקתה של יפית לוי אטיאס כסמנכ"לית השיווק של החברה, תוך העלאת שכרה מ-18.9 אלף שקל ברוטו בחודש ל-24.5 אלף שקל ברוטו. בעקבות השינוי עלות שכרה השנתית של לוי אטיאס תעמוד על 451 אלף שקל לעומת 367 אלף שקל עד כה. ועדת התגמול והדירקטוריון ציינו ביחס ללוי אטיאס כי בשנים האחרונות שיפרה באופן מהותי את מיתוגה ומיצובה של החברה.

רמי לוי, צילום: אוראל כהן רמי לוי | צילום: אוראל כהן רמי לוי, צילום: אוראל כהן

לצד בתו, מעסיק לוי עוד 11 קרובי משפחה בתפקידים שונים וכעת תידרש האסיפה לאשר את העלאת שכרם. עלות שכרו של האח דרור לוי, המועסק כאחראי סניפי המהדרין ברשת, תעלה מ-377 אלף שקל בשנה ל-407 אלף שקל. עלות שכרה של האחות עופרה לוי שרון המשמשת אחראית הכשרת עובדים בסניפים תעלה מ-362 אלף שקל בשנה ל-383 אלף שקל.

עלות שכרו של האח עובד לוי המשמש מנהל אזור ברשת תקפוץ מ-230 אלף שקל בשנה ל-328 אלף שקל. האחות נורית ראובן תקבל שכר בעלות שנתית של 125 אלף שקל לעומת 100 אלף שקל עד כה. בחברה מועסקים 7 גיסים וגיסות שייהנו מעליית שכר, כך שעלות שכרם של 11 הקרובים שאינם נושאי משרה תעלה מ-2.8 מיליון שקל בשנה ל-3.2 מיליון שקל.

בנוסף, החברה מבקשת לעדכן את מדיניות התגמול כך שיו״ר הדירקטוריון מרדכי ברקוביץ׳, שזכאי לשכר שלא יעלה על 120 אלף שקל, יהיה זכאי גם לגמול על השתתפות בישיבות בהתאם לסכום המרבי שנקבע בתקנות הגמול.

האסיפה תידרש לאשר מינוי מחדש של חתנו של רמי לוי - אופיר אטיאס, ואיתו מינוים של מרדכי ברקוביץ, דליה איציק, יורם דר, מיכאלה אלרם, חיים לוטן, המכהנים בדירקטוריון החברה, לתקופת כהונה נוספת כדירקטורים בחברה עד לתום האסיפה הכללית השנתית הבאה.

כמו כן, האסיפה תידרש לאשר מינוי מחדש של משרד רואי החשבון שלוי-קופ ושות' ומשרד בריטמן אלמגור זהר ושות' (דלויט ישראל) כרואי החשבון המבקרים המשותפים של החברה עד לתום האסיפה הכללית השנתית הבאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות