אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי הבארבי: "נשברנו סופית, המועדון ייפתח בעוד 10 ימים לבעלי דרכון ירוק" צילום: אוראל כהן

בעלי הבארבי: "נשברנו סופית, המועדון ייפתח בעוד 10 ימים לבעלי דרכון ירוק"

שאול מזרחי שכבר שבת שביתת רעב מול מעון רה"מ, פרסם פוסט ארוך שבו הוא מבקר קשות את האנשים בתעשייה על "שלא מספיק הרימו קול וזעקה"; גם בתיאטרון הקאמרי נערכים לפתיחה והודיעו כי יחסנו את כל השחקנים והעובדים בשבוע הבא

10.02.2021, 16:47 | מאיה נחום שחל

בעוד עשרה ימים יפתח מועדון הבארבי את שעריו תחת הכותרת "התחסנת נכנסת". "זהו סופית נשברנו!!!!  כתב אחה"צ (ד') שאול מזרחי  הבעלים של מועדון הבארבי בת"א, בחשבון הפייסבוק. "333 ימים סגורים ללא סוג של אור בקצה המנהרה הראשונים לסגור והאחרונים להפתח".

קראו עוד בכלכליסט

בשיחה עם כלכליסט אמר מזרחי כי בעוד 10 ימים יפתח את שערי המועדון במתכונת שהיתה לפני החיסונים, כלומר 500 איש בחלל של 1,200 מ"ר ובמה של 360 מעלות. "כל בעל דרכון ירוק, מי שחוסן, מי שהחלים או מי שיציג בדיקת קורונה עדכנית אשרי וטוב לו ויוכל להיכנס". מזרחי סבור שהצעד גם עשוי לסייע בהגדלת כמות המתחסנים באוכלוסייה שמדשדשת בימים האחרונים.

"כמות הטלפונים וההודעות שקיבלתי בשעה האחרונה מאנשים שאמרו שנתתי להם סיבה ללכת להתחסן היא עצומה", סיפר מזרחי. "זה הזמן שלנו לצאת מהכעס והטרוניה כמובילי דעה ולהוביל מהלך. אם נחזור לפעילות נחזיר איתנו לא מעט אנשים שרוצים לצרוך תרבות. יש לנו אחריות קולקטיבית".

שאול מזרחי, בעלי מועדון הבארבי שאול מזרחי, בעלי מועדון הבארבי שאול מזרחי, בעלי מועדון הבארבי

אתה לא חושש לפתוח בלי אישור?

"חזרתי עכשיו מהמוסך ועברתי ליד צומת ביל"ו וחשכו עיני. יתרה מזאת, ראש עיריית כרמיאל הודיע אתמול שיפתח את העיר. עכשיו רון חולדאי לא רץ לבחירות אז שיפתח עכשיו את העיר. אם תהיה אכיפה בררנית נדון בבית המשפט והם יצטרכו להסביר למה 200 אלף עסקים פתוחים".

כבר יודע מה תהיה ההופעה הראשונה?

"אני בדיוק יושב עם הטלפונים ומוציא קול קורא לאמנים. עכשיו אני מחפש הופעות של מבוגרים, פחות צעירים".

בחודש מאי האחרון מזרחי פתח בשביתת רעב מול בית ראש הממשלה כשלא היה מסוגל יותר להתמודד נפשית וכלכלית עם המצב. בהמשך נפתח המועדון לכמה שבועות בהתאם למתווה התו הסגול, אך שעריו נסגרו שוב בעקבות ההנחיות והתקנות שהשתנו לעתים תכופות. אלא שהפעם מזרחי לא מוכן לחכות יותר.

תיאטרון הקאמרי, צילום: ויקפדיה תיאטרון הקאמרי | צילום: ויקפדיה תיאטרון הקאמרי, צילום: ויקפדיה

בקאמרי מחסנים את כל השחקנים והעובדים

גם בתיאטרון הקאמרי נערכים לפתיחה והודיעו כי יחסנו את כל השחקנים והעובדים בשבוע הבא.

לפי מתווה פתיחת עולם התרבות המתגבש בימים אלה וההתאמה לחוקי התו הירוק, נדרשים השחקנים, העובדים והקהל להציג תעודת חיסון, אישור החלמה או בדיקת קורונה שלילית מ-48 השעות האחרונות. לפיכך נערך הקאמרי ויזמן את כל השחקנים והעובדים שטרם חוסנו - להגיע ולהתחסן בקאמרי בשיתוף המרכז הרפואי איכילוב.

"כולנו מחכים כל כך לחזור לפעילות, בואו נעשה הכל כדי לאפשר לזה לקרות. צוות האחיות של בי"ח איכילוב נרתם למשימה ויגיע עד אלינו, לבימת הקאמרי, ואני מזמין את כולכם להגיע ולהתחסן", אמר מנכ"ל התיאטרון רן גואטה לעובדיו.

בחודשים האחרונים התקיימו בקאמרי חזרות לכמה הצגות חדשות, בהן המחזמר "עד קצה הקשת" בהשתתפות מיה דגן ואיציק כהן על החודשים האחרונים בחייה של ג'ודי גארלנד, הקומדיה "גאון בכלוב" בהשתתפות עמוס תמם ועירית קפלן אודות כוכב טלוויזיה ישראלי שיורד מגדולתו, "אהבה ומגיפה" בהשתתפות קרן מור ונטע גרטי - 4 סיפורי אהבה המתרחשים בחדרי מלון קורונה והצגות נוספות שפרטיהן יפורסמו בהמשך.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות