אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'יפ מורידה את הפרסומת עם ברוס ספרינגסטין - הזמר נתפס נוהג בשכרות צילום: Jeep

ג'יפ מורידה את הפרסומת עם ברוס ספרינגסטין - הזמר נתפס נוהג בשכרות

הפרסומת עלתה לאוויר בסופרבול, בכיכובו של הזמר שסירב במשך שנים להופיע בקמפיינים. ספרינגסטין הואשם לפני מספר שבועות בנהיגה בקלות ראש ובאחזקת אלכוהול במקום ציבורי. מיד לאחר פרסום המקרה עצרה החברה את שידור הפרסומת עד שיתבררו העובדות

11.02.2021, 08:26 | תומר הדר

ג'יפ האמריקאית עוצרת מיידית את שידור פרסומת הסופרבול בכיכובו של ברוס ספרינגסטין.

בשבוע שעבר עלתה לאוויר פרסומת הסופר בול של ג'יפ בכיכובו של ספרינגסטין. מדובר בפרסומת הראשונה בה אליל הרוק האמריקאי מככב זה שנים, לאחר סירוב עיקש של ספרינגסטין להופיע בפרסומות, גם תמורת מיליוני דולרים. בפרסומת הזמר נוהג בג'יפ ישן אל כנסיה קטנה אשר נמצאת בקנזס, כנסיה שמסמלת את אחדות האומה האמריקאית.

קראו עוד בכלכליסט

ברוס ספרינגסטין בפרסומת לג ברוס ספרינגסטין בפרסומת לג'יפ | צילום: Jeep ברוס ספרינגסטין בפרסומת לג

בפועל, ספרינגסטין נהג לפני כמה שבועות דווקא בפארק לאומי בניו ג'רזי, מדינת מגוריו, שם עוכב על ידי שוטר תנועה שחשד כי ספרינגסטין אינו נוהג ברכב באופן משביע רצון. בדיקה שבוצעה במקום על ידי משטרת התנועה האמריקאית גילתה כי ספרינגסטין נוהג כשהוא שתוי. ספרינגסטין הואשם בנהיגה בקלות ראש וגם באחזקת אלכוהול במקום ציבורי, מה שנחשב בלתי חוקי במדינות מסוימות בארה"ב.

ג'יפ בתגובה הורידה מידיית מהאוויר את אחת הפרסומות הידועות ביותר של המותג אי פעם והודיעה כי "לא ניתן להעיר על הנושא עד גילוי פרטים נוספים - אך מן הראוי שנעצור מיידית את שידור הפרסומת עד שהעובדות יתבררו. מסר האחדות שבפרסומת רלוונטי מאי פעם אך אנו מגנים כל מצב של נהיגה בשכרות" הודיעה סטלאנטיס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות