אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טובי פישביין פורש מ-MAX ועובר לשמש כסמנכ"ל הכספים של בזק צילום: רויטרס

טובי פישביין פורש מ-MAX ועובר לשמש כסמנכ"ל הכספים של בזק

פישביין יכנס לתפקידו באמצע אפריל ויחליף את יהלי רוטנברג, שעבר לשמש כחשב הכללי במשרד האוצר - הוא למעשה חוזר לבזק, שם שימש לפני כעשור כנהל אגף כספים ושוק ההון; מורן קיטה אשרוביץ מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש של בזק

14.02.2021, 09:46 | אביאור אבו

דירקטוריון בזק אישר היום (א') את מינויו של טובי פישביין לתפקיד סמנכ"ל כספים ומנהל הכספים הראשי של הקבוצה. פישביין, שיכנס לתפקידו באמצע אפריל, יחליף את יהלי רוטנברג שעבר לשמש כחשב הכללי במשרד האוצר. 

קראו עוד בכלכליסט

בתפקידו האחרון שימש פישביין כסמנכ"ל הכספים של  חברת כרטיסי האשראי MAX במשך 4 שנים, ולפני כן של תדיראן הולדינגס, ואף שימש כמנהל אגף כספים ושוק ההון בבזק לפני כעשור. ב-Max הוביל פישביין את מכירתה לקרן ההשקעות Warburg Pincus, ולקח חלק בגיבוש אסטרטגיית המימון לקראת ההיפרדות מבנק לאומי ולאחריה, לרבות גיוסי אג"ח ומכשירי הון רובד 2 ראשוניים מסוגם עבור חברת כרטיסי אשראי בישראל.

עוד הודיעה בזק על מינויה של מורן קיטה אשרוביץ לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש של החברה, במקומו של אהוד מזומן שהודיע לאחרונה על פרישתו, אחרי 40 שנה בחברה, מתוכן כ-13 בתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש. בשנים האחרונות שימשה אשרוביץ כראש אגף משאבי אנוש, שכר ויחסי עבודה בחטיבת משאבי אנוש של בזק ולפני כן כיהנה במגוון תפקידים נוספים בחטיבת משאבי אנוש בחברה. אשרוביץ תיכנס לתפקידה היום.

טובי פישביין מסר: "אני מסיים תקופה משמעותית ומרתקת ב-Max, היתה לי הזכות לקחת חלק במימוש הרפורמה לקידום התחרות במערכת הבנקאות – בהובלת המעבר מחברה בנקאית לחוץ בנקאית, בניית מודל עסקי ופתרונות מימון עצמאיים לטווח ארוך. Max הייתה ביתי השני בארבע השנים האחרונות ואני רוצה להודות לרון פאינרו על האמון ועל הזכות להיות שותף משמעותי בהובלת החברה לעצמאות, לחבריי להנהלה ולצוות המסור והמקצועי שהולך איתי כברת דרך ארוכה, על השותפות לדרך ועל העשייה המרתקת בשנים האחרונות".

גיל שרון יו"ר בזק, צילום: אוראל כהן גיל שרון יו"ר בזק | צילום: אוראל כהן גיל שרון יו"ר בזק, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות