אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הענקית היפנית NTT תשלב טכנולוגיה ישראלית בשידורי האולימפיאדה צילום: LiveU

הענקית היפנית NTT תשלב טכנולוגיה ישראלית בשידורי האולימפיאדה

טכנולוגיית שידורי הווידאו של חברת LiveU נבחרה על ידי מפעילת הסלולר המובילה ביפן כספקית פתרונות העברת שידורי וידאו חיים על גבי רשת התקשורת החדשה מדור 5, שנפרשה ביפן לאחרונה; היקפו הכספי של ההסכם בין החברות מוערך במיליוני דולרים בשלב הראשון

17.02.2021, 09:34 | מאיר אורבך

טכנולוגיית שידורי הווידאו של חברת LiveU הישראלית נבחרה על ידי NTT DoCoMo היפנית כספקית פתרונות העברת שידורי וידאו חיים על גבי רשת התקשורת החדשה בדור 5 שנפרשה ביפן לאחרונה. מפעילת הסלולר המובילה ביפן תקדם את מוצרי LiveU בקרב לקוחותיה ותציע את פתרונות החברה להזרמת וידאו לענן לתחנות טלוויזיה, הפקות ספורט, גופי ממשל וארגונים אחרים.

קראו עוד בכלכליסט

היקפו הכספי של ההסכם בין החברות מוערך במיליוני דולרים בשלב הראשון, עם אפשרות לעלייה משמעותית בהמשך. במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות, NTT DoCoMo תספק גם שירותי דאטה ותמיכה מקומית לשירותי LiveU שיוצעו לרשתות השידור שיגיעו לסקר את המשחקים האולימפיים שיתקיימו ביולי 2021.

טאקשי פונאקושי (Takeshi Funakoshi), מנכ"ל חטיבת G5 בחברה, אמר כי "NTT DoCoMo מברכת על שיתוף הפעולה עם חברת LiveU והטכנולוגיה שלה, המספקת פתרונות שידור מתקדמים התואמים לרשת התקשורת G5 ביפן. אנו רוצים להפיץ את הערך של G5 לעולם באמצעות LiveU".

מנכ"ל LiveU שמוליק וסרמן, צילום: LiveU מנכ"ל LiveU שמוליק וסרמן | צילום: LiveU מנכ"ל LiveU שמוליק וסרמן, צילום: LiveU

שמוליק וסרמן, מנכ"ל LiveU, אמר כי "אנו שמחים להיבחר כפתרון המועדף על NTT DoCoMo להזרמת וידאו חי באיכות גבוהה. ההחלטה שלהם מהווה תמיכה חשובה בטכנולוגיה שלנו מאחת מחברות הטלקום המובילות בעולם. פריסת דור 5 של רשת התקשורת בעולם פותחת בפנינו אפשריות נרחבות להציע את הטכנולוגיה שלנו למגוון רחב יותר של לקוחות ומאפשרת לנו להטמיע פתרונות שידור לגופים שונים בעולם המדיה והספורט וגם לשווקים נוספים כגון עולם הרפואה. דווקא בתקופה זו שמשמעות השידורים הישירים וההפקות מרחוק צוברות תאוצה רבה במיגוון תחומים ע"מ לאפשר אורח חיים קרוב לנורמלי תחת המגפה, טכנולוגיית הענן של LiveU משמשת רבים מהשידורים בעולם".

לאחרונה הוענק לחברת LiveU פרס ה-EMMY היוקרתי עבור הטכנולוגיה פורצת הדרך של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות