אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלמנתו של לארי קינג מערערת על הצוואה שלו: "לא השאיר לי דבר" צילום: גטי אימג'ס

אלמנתו של לארי קינג מערערת על הצוואה שלו: "לא השאיר לי דבר"

שון קינג הגישה אתמול לביהמ"ש בלוס אנג'לס מסמכים שסותרים את צוואתו הסודית של קינג, שנחשפה בשבוע שעבר. הצוואה מורישה את ביתו בשווי 2 מיליון דולר לילדיו, אולם לא מזכירה כלל את אשתו. "לפני מותו לא רצה להתגרש. בריאותו הרופפת הותירה אותו להשפעות חיצוניות", היא טוענת

17.02.2021, 11:58 | חדשות חוץ

אלמנתו של מגיש הטלוויזיה לארי קינג, שון קינג, הגישה אתמול (ג') לבית המשפט בלוס אנג'לס מסמכים שאמורים לסתור את צוואתו הסודית של קינג, שהלך לעולמו בינואר השנה כשהוא בן 87, לאחר שחלה בקורונה. כך לפי דיווח באתר פייג' סיקס השבוע.

קראו עוד בכלכליסט

לארי קינג הגיש בקשת גירושין משון ב-2019, ובשבוע שעבר נחשפה צוואתו הסודית, המורה להעביר את ביתו בשווי 2 מיליון דולר לילדיו, אך לא מזכירה את אשתו כלל.

אך שון בת ה-61 טוענת כעת באמצעות מסמכים חדשים, שבריאותו הרופפת של קינג הותירה אותו נתון ל"השפעות חיצוניות", ושיכול להיות שלא היה מודע למעשיו בעת שחתם על הצוואה המתוקנת. בנוסף, היא טוענת שלפני מותו הוא כבר לא היה מעוניין להמשיך בהליך הגירושין.

"לארי היה נתון להשפעה מבחוץ, באותו זמן שבו לכאורה ניסח את הגרסה החדשה של הצוואה. יכולתו השכלית היתה מוטלת בספק, לאחר שסבל משבץ מוחי והיה אמור לעבור הליך רפואי (שבמסגרתו כבר היה נתון להשפעת תרופות)", לשון המסמכים שהוגשו לבית המשפט.

שון מבקשת מבית המשפט שיכיר בצוואה מ-2015 שאותה ניסחו היא ולארי "כזוג", ובעזרת עורך דין, ושיעביר לידיה את הבית כפי שמצוין בצוואה המקורית. קינג ניסח את הגרסה החדשה של הצוואה בערך חודשיים לאחר שהגיש את בקשת הגירושין, אך אשתו טוענת כעת שהזוג היה על סף פיוס כשהוא מת.

"בזמן מותו של לארי היה בתוקף הליך גירושין שלא התקדם זה זמן מה. לארי לא קידם אותו, ובסך הכל נרתע ולא רצה לקחת חלק בהליך, ולא נתן שום אינדיקציה לכך שהוא אכן מעוניין להתגרש", לדברי המסמכים.

בנוסף דיווח אתר The Blast ששון "מאשימה את לארי בכך שניהל חשבון סודי שממנו נתן מתנות לאנשים באמצעות רכוש שהיא בעליו, ושבידיה הוכחות על יותר מ-266 אלף דולר שהועברו לבנו של קינג, לארי קינג ג'וניור, בשנים 2018-2013".

שון קינג, האלמנה, לארי קינג, צילום: גטי אימג שון קינג, האלמנה, לארי קינג | צילום: גטי אימג'ס שון קינג, האלמנה, לארי קינג, צילום: גטי אימג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות