אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איך ייראו החיים אחרי הקורונה?

הייטק בפקקים

איך ייראו החיים אחרי הקורונה?

האם הקורונה תגרום דווקא לשיפור באיכות חיינו ואילו חברות ניצלו את פסק הזמן כדי לרוץ קדימה - הנושאים החמים בפודקאסט "הייטק בפקקים"

18.02.2021, 17:28 | שירות כלכליסט

השנה האחרונה היתה שנה שכולנו נזכור. הזמן הנוסף בבית, מקומות הבילוי הסגורים, העבודה והלימודים מרחוק הותירו את כולנו עם שאלות ותהיות - מתי נחזור לחיים הקודמים והטובים שלנו? והאם בכלל הם ייראו אותו הדבר?

הפרק האחרון של הפודקאסט "הייטק בפקקים" נעשה בשיתוף עם חברת Fivetran האמריקאית, שמספקת פתרונות אוטומטיים מנוהלים לאינטגרציית נתונים בענן ולאחרונה השיקה באופן רשמי את פעילותה בישראל. אירחנו הפעם את אמיר אורעד, מנכ"ל Sisense, שעוסקת בניתוח נתונים במגוון תחומים. במהלך הראיון אמיר נגע בסוגיות רבות הנוגעות לחיינו בעידן הקורונה ובעיקר בעידן הפוסט קורונה.

הדבר המעניין במיוחד לגבי Sisense הוא העובדה שהיא עוסקת בבינה עסקית במגוון תחומים - ובמיוחד בתקופה זו, עוזרת לארגונים להגיב לשינויים שמתרחשים בעולם. האם פגישות פנים אל פנים הכרחיות במאה ה-21? האם תור לרופא בזום הוא פתרון לגיטימי? אילו סוגי חברות דווקא ניצלו את פסק הזמן כדי לרוץ קדימה? איך שומרים על התלמידים מרוכזים מרחוק? ואולי השאלה החשובה מכל - האם הקורונה דווקא תגרום לשיפור באיכות חיינו?

איך ייראו החיים אחרי הקורונה?
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןאיך ייראו החיים אחרי הקורונה?

הייטק בפקקים היא שילוב של פייסבוק לייב, ופודקאסט העולה בעמודי הפייסבוק של כלכליסט ואצטדיון הסטארט-אפ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות