אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קורעות מצחוק: חמש סטנדאפיסטיות מבריקות שפורצות גבולות צילום: גטי אימג'ס

קורעות מצחוק: חמש סטנדאפיסטיות מבריקות שפורצות גבולות

חוץ משרה קופר, הבאנו לכם רשימת נשים מצחיקות לא פחות. ביניהן ג'נה פרידמן, שהציעה באחד ממופעיה המבריקים "להתייחס אל נשים כמו שמתייחסים לניאו־נאצים"

21.02.2021, 08:49 | רותה קופפר

האנה גטסבי

סטנדאפיסטית אוסטרלית שזכתה לתהילה גלובלית, ולפרס אמי על המופע שלה "נאנט" (נטפליקס), בשל הכנות, שבירת הכללים ופריצת הגבולות. כעת יש לה כבר עוד מופע בשירות, "דגלאס".

קראו עוד בכלכליסט

ג'נה פרידמן

סטנדאפיסטית אמריקאית יהודייה שהציעה באחד ממופעיה המבריקים "להתייחס אל נשים כמו שמתייחסים לניאו־נאצים". היא עוסקת בגזענות ומיזוגניה, השתתפה בכתיבת "בוראט" האחרון של סאשה ברון כהן.

טיפאני האדיש

קומיקאית יהודייה־אפרו אמריקאית שהעלתה את המופע הנהדר "בלאק מצווה". מרבה לדבר על הזהות המורכבת ומסלול החיים המפתיע שלה, הכולל משפחות אמנה, חיים כהומלסית, ועד להצלחה כקומיקאית.

אלייזה שלזינגר

מאז הצלחת מופע הסטנד אפ שלה "Elder Millenial" בנטפליקס שבו חשפה את האמיתות המלוכלכות של נשים בגיל מסוים (במקרה שלה 35), היא כבר לוהקה לסרטי קולנוע מרובי כוכבים, אבל החומרים במופע עדיין מרעננים וחריפים.

אלי וונג

אשה, ממוצא אסיאתי, ובהריון! מה עוד? ובכן הומור משובח המוגש לרוב בפנים חתומות. מופע הסטנד אפ שלה "בייבי קוברה", בנטפליקס, חושף אותו, ואת הבטן התפוחה, במלואם.

הקומיקאית ג הקומיקאית ג'נה פרידמן | צילום: גטי אימג'ס הקומיקאית ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות