אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למה נדל"ן בארה"ב ומה ההבדל בין השקעה בישראל לארה"ב? צילום: depositphotos

למה נדל"ן בארה"ב ומה ההבדל בין השקעה בישראל לארה"ב?

דווקא עכשיו ישראלים מתלבטים בין השקעות בארץ להשקעות בארה"ב. מסתבר שמלבד שיקול הביטחון וגובה התשואה, יש עוד כמה פרמטרים שצריכים לקחת בחשבון וזה לא רק הון עצמי. אז יצאנו לבדוק למה דווקא נדל"ן ואיפה, חזרנו עם נתונים מדויקים

22.02.2021, 09:17 | בשיתוף פרויקט איקס
הסקרנות של ישראלים ומשקיעים זרים בהשקעות בארה"ב מוכרת היטב, הרי אם נשים את הדברים על השולחן, נראה שנדל"ן הוא התחום הרווחי ביותר בהיסטוריה. לכל אדם עשיר יש כמות מסוימת של נכסי נדל"ן, ובכל תחום בעולם הנדל"ן מרוויחים אחוז מסוים, וזה לא משנה אם תיווכנו בין עסקה או רכשנו נכס נדל"ן לאחרים או לעצמנו.

זה למעשה היופי בנדל"ן, שכל אחד מהגורמים יכולים להרוויח בעסקה הנכונה, אבל מה שלא פחות יפה בסיפור, הוא שכל אחד יכול לבצע עסקאות ואפילו ללא הון עצמי. מייד נסביר איך זה הגיוני, תהיו סבלניים כי זה ישתלם ממש!

השקעה בטוחה עם קבלות של בנקים

נדל"ן באופן כללי נחשב להשקעה הבטוחה ביותר, וההוכחה שלך היא שבנקים בכל רחבי העולם אוהבים לתת הלוואות (משכנתאות) למשקיעי ורוכשי נדל"ן. הם ייקחו את הסיכון ויתנו משכנתאות ל- 30 שנה ואפילו יותר ובריביות הכי טובות. נגלה לכם סוד, גם הבנקים רואים עסקאות נדל"ן כהשקעה בטוחה לעצמם, הרי בשורה תחתונה מדובר על רווח בדמות ריביות שהוא גם שלהם.

אם תפנו לבנק לצורך קבלת הלוואה לצרכים אחרים כמו השקעות בבורסה, מניות וכו', הבנק יחשוב שוב ושוב, ולא משנה איזה בטוחות תביאו, רוב הסיכוי שלא תקבלו, וודאי שלא סכומים גבוהים כפי שנותנים לנכסי נדל"ן. אז כן, הבנק לוקח בחשבון שהתשואה על נדל"ן גבוהה, כמו גם את הבטוחה שתמיד תהיה לו, הן מבחינת הנכס המשועבד והן ביטוח חיים שאותו מחויב לרכוש כל אדם שנוטל משכנתא.
אינדקס מחירי הבתים בארה"ב, קרדיט: FRED אינדקס מחירי הבתים בארה"ב | קרדיט: FRED אינדקס מחירי הבתים בארה"ב, קרדיט: FRED

הפרמטרים שהופכים עסקאות נדל"ן לכל כך נחשקות בעולם

הכנסה קבועה

אנחנו סבורים שלא שמעתם על אדם שרכש נכס נדל"ן להשקעה ולא מקבל עליה תשואה מסוימת. גם בתקופת משבר הקורונה נכנס למשקיעים תזרים מזומנים, אם כי לא תמיד בצורה יציבה, אך מאוזנת. לדוגמה, משקיעים שהשקיעו בארה"ב ואפילו בישראל, בתחילת המשבר חלקם לא קבלו דמי שכירות, אך כאשר חולקו מענקים, התשלום לבסוף התקבל. אבל אם נסתכל לטווח הארוך, מקרים שכאלה הם מזעריים, הרי אנשים תמיד יצטרכו לגור איפשהו.

נכס פיזי

כשרוכשים נכס נדל"ן, רוכשים משהו פיזי שאפשר לגעת בו, אומנם בארה"ב רוב הבתים מעץ, אבל אפשר לגעת בהם. לעומת זאת, קיימות לא מעט השקעות שבפועל לא נוכל לגעת בהם, מה שפחות מאפשר לנו להתחבר אליהן. פרמטר זה חשוב מאוד בעיקר למשקיעים ישראלים שאוהבים להסתכל לעסקה בעיניים.

נדל"ן זה לא רק לעשירים

לא משנה מה ההון העצמי שלכם, תמיד אפשר לבצע עסקאות נדל"ן. מכיוון שמדובר על השקעה בטוחה, הכנסה קבועה ונכס פיזי, יש הרבה משקיעים בארץ ובעולם שמחפשים השקעות טובות. ליתר דיוק, יש יותר הון זמין של משקיעים מאשר השקעות. למעשה, מי שבמיעוט הם יזמים שיש להם השקעות טובות, וברגע שיש לך השקעה טובה, קל לך למצוא משקיע כי יש הרבה בשוק שרק ממתינים לפתוח את הארנק ולהשקיע. מה זה אומר? שגם אם אין לכם הון עצמי ויש לכם עסקה טובה בידיים, יהיו הרבה קופצים!

אז למה באמת נדל"ן בארה"ב?

• נתונים ציבוריים מונגשים – תמיד אפשר לקבל מידע על כל נכס

• תשואה גבוהה – מייד נבצע השוואה בין תשואה בארה"ב ביחס לישראל

• חסם כניסה נמוך – ניתן לקנות נכסים החל מ 60 אלף דולר לנכס

• אפשרות למימון יצירתי

• שער הדולר נמוך היום

השקעה בישראל (קריית גת) VS דיטון (אוהיו)

לא משנה איזו עסקת נדל"ן נרצה לבצע, תמיד נבדוק מהי התשואה שנקבל. כדי להבין מה מושך משקיעים ישראלים וזרים להשקיע בארה"ב, הבאנו דוגמה קלאסית לעסקת רנטל (עסקה לטווח ארוך); השקעה בקריית גת (הנחשבת לפופולרית), לעומת השקעה בדיטון באוהיו.

 

 *ע"פ נתונים שנלקחו מיד 2 ומעסקה אמיתית של בוגר פרויקט X

 

 

בשורה תחתונה, השקעה בארה"ב מביאה תשואה גבוהה בהרבה. אם היינו לוקחים את הכסף המושקע בדירה בקריית גת והיינו רוכשים 3 דירות בדיטון, היינו מרוויחים פי 2.5!

דוגמה נוספת לעסקת השבחה בארה"ב (קנייה, שיפוץ ומכירה) שביצע בוגר תוכנית פרויקט X

• מחיר רכישה – 47,500$

• שיפוץ 22,000$

• השקעה – 70,000%

• מכירה 101,700

• רווח 20,000%

• תקופה – 4 חודשים

• תשואה 28%

בשורה תחתונה, איך עושים כסף מנדל"ן ללא הון עצמי?

כפי שכתבנו, יש יותר הון נזיל של משקיעי נדל"ן מאשר עסקאות טובות, ולכן מי שילמד את התחום יוכל גם לרכוש נכסי נדל"ן לעצמו על ידי הון עצמי נמוך ולייצר חופש כלכלי, או להביא למשקיעים עסקאות טובות, לבנות הון מהרווחים ולייצר חופש כלכלי אמיתי. רק ידע נדל"ני טהור יאפשר לנו לגשת בזהירות ובחוכמה לשוק, וללמוד איך לעשות כסף מנדל"ן.

את הידע הזה תוכלו לקבל בסדנא היוקרתית - TEST DRIVE המלווה יחד עם רוברט שמין וצוות מנטורים מנצח. כולם יזמי נדל"ן מצליחים ומנוסים הפועלים על פי השיטה של רוברט שמין. מדובר על סדנא מעשית דו יומית, סופר ממוקדת, שתראה לכם צעד אחר צעד איך לסגור עסקאות בשיטה מוכחת ולהיכנס, ברגע היסטורי זה, לעולמם המרתק והרווחי של יזמי ומשקיעי הנדל״ן בארה״ב.

מעוניינים לשמוע יותר על עולם ההשקעות המרתק? אנחנו מזמינים אתכם לסדנא שתכניס אתכם לתחום הנדל"ן >>>

אל תפספסו, ההרשמה מוגבלת >>>

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות