אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נחשף בכלכליסט: ארניקס הפכה ליוניקורן וגייסה לפי שווי של מיליארד דולר צילום: שחר אזרן, דיוויד גארב

נחשף בכלכליסט

נחשף בכלכליסט: ארניקס הפכה ליוניקורן וגייסה לפי שווי של מיליארד דולר

חברת הסטארט-אפ מגבעתיים מאשרת את חשיפת "כלכליסט" מהבוקר ומדווחת שגייסה 75 מיליון דולר מקרן אינסייט. בגיוס השתתפו גם המשקיעים הקיימים בחברה - קרן JVP וקרן IGP של חיים שני ומשה ליכטמן. לאחר הגיוס אראל מרגלית מונה ליו"ר ארניקס

21.02.2021, 12:31 | גולן חזני

חברת הסטארט-אפ ארניקס מגבעתיים מאשרת את חשיפת "כלכליסט" מהבוקר על גיוס משמעותי שביצעה בהובלת קרן אינסייט - לפי שווי של מיליארד דולר.

קראו עוד בכלכליסט

 ארניקס גייסה 75 מיליון דולר, כאשר בגיוס משתתפים גם המשקיעים הקיימים בחברה, קרן JVP וקרן IGP של חיים שני ומשה ליכטמן.

יו"ר ארניקס אראל מרגלית, צילום: שחר עזרן יו"ר ארניקס אראל מרגלית | צילום: שחר עזרן יו"ר ארניקס אראל מרגלית, צילום: שחר עזרן

מטרת הגיוס היא להרחיב את הפעילות של ארניקס למגזרים חדשים ולאזורים גיאוגרפיים חדשים, להגדיל את מספר עובדי החברה ולהעמיק את החדירה שלה לשווקים שבהם היא פועלת.

על רקע הגיוס יעזוב ראובן בן-מנחם את דירטקוריון ארניקס, ובמקומו מונה כיו"ר אראל מרגלית, יו"ר JVP.

היום אמר מרגלית כי "ארניקס מספקת את 'השרירים והמוח' לתעשיית הביטוח והבנקאות ובונה פלטפורמת AI למוצרים מותאמים אישית והצעות מחיר בזמן אמת. אנו מצפים להמשיך לעבוד עם אודי זיו והצוות המדהים של ארניקס בדרך לשנות את ענפי הביטוח והבנקאות. עם נוכחות הולכת וגוברת בצפון אמריקה, אירופה, אסיה וישראל, ארניקס מביאה את המצוינות הטכנולוגית שלה לקדמת הבמה כמובילה בינלאומית אמיתית".

אודי זיו, מנכ"ל ארניקס, הוסיף: "סבב ההשקעה הנוכחי הוא עדות נוספת לעוצמת המוצר שארניקס מביאה לשוק, היכולות הייחודיות והחדשניות שלו, והפוטנציאל הגדול שהוא מייצר למינוף ההצלחות העסקיות של לקוחותינו בעולם, השקעה זו תאיץ את הגדלת מרחב הפעילות של ארניקס בעולם, ואת אפקט ההשפעה של הפתרונות העסקיים המהירים והחכמים שפיתחנו שמבטיחים מענה מגוון לצורכי תעשיית הביטוח והבנקאות, ומאפשרים ללקוחות שלנו לספק לכל לקוח את המוצרים והמחירים הטובים ביותר המותאמים לצרכיו".

במקביל ג'ונתן רוזנבאום, מנהל אינסייט פרטנרס, יצטרף לדירקטוריון של ארניקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות