אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צפו: הבית הצר ביותר בלונדון מוצע למכירה צילום: Winkworth

צפו: הבית הצר ביותר בלונדון מוצע למכירה

הבית, שרוחבו 1.8 מטרים בלבד, משתרע על שטח של 96 מ"ר. עם זאת הוא מפצה בגובה על מה שחסר ברוחב וכולל 5 קומות. מה המחיר?

21.02.2021, 21:45 | חדשות חוץ
בית שהוכתר כ"בית הצר ביותר בלונדון" מוצע למכירה עבור 950 אלף פאונד (1.3 מיליון דולר). רוחב הבית 1.8 מטרים בלבד ושטחו - 96 מ"ר. עם זאת הוא מפצה בגובה על מה שחסר ברוחב וכולל 5 קומות. בעבר שימש הנכס כחנות כובעים.

הבית נמצא בשכונת שפרד'ס בוש בווסט לונדון וכולל שני חדרי שינה. כמו כן, יש לו אמבטיית אר דקו מקורית ותנור AGA. "הוא הזוי קצת אך מקסים ומעולה לאירוח", הגיב דיוויד מאיירס, סוכן הנדל"ן שאחראי על המכירה. "הנכס החל את חייו כחנות כובעים והומר לבית על ידי צלם האופנה יורגן טלר".

 , צילום: Winkworth צילום: Winkworth  , צילום: Winkworth

בקומת המרתף יש מטבח שהוא באורך 7.3 מטרים ורוחב 1.6 מטרים, חדר אוכל ודלתות זכוכית המובילות לחצר. הקומה הראשונה כוללת רק מסדרון כניסה. גרם מדרגות לולייני מחבר בין הקומה הראשונה והשנייה, שבה נמצאים חדר עבודה וחדר שינה. בקומה השלישית יש חדר שירותים וחדר רחצה וחדר השינה הראשי ממוקם בקומה העליונה והוא ברוחב 1.8 מטר. "עיצוב הפנים מזכיר את זה של יאכטה יוקרתית, שמוציא את המיטב מחלל קטן", הוסיף עוד מאיירס.

הבית הצר אמנם ייחודי למדי באנגליה, אך בתים צרים במיוחד הפכו לשכיחים במדינות שבהן המסים על הנכסים מתבססים על רוחב כמו וייטנאם והולנד. יפן כבר ביססה את מקומה כחלוצה בתחום. בשנים האחרונות בתים קטנים הולכים וצוברים תאוצה כתגובה ליוקר המחייה, הצפיפות בערים וטרנד צמצום הצרכנות וחזרה ליסודות.

הבית המוצע למכירה (בכחול), צילום: Winkworth הבית המוצע למכירה (בכחול) | צילום: Winkworth הבית המוצע למכירה (בכחול), צילום: Winkworth

 , צילום: Winkworth צילום: Winkworth  , צילום: Winkworth

 , צילום: Winkworth צילום: Winkworth  , צילום: Winkworth

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות