אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שינויים בצמרת יוניליוור: ארנון שפירא יחליף את עדי רגב כסמנכ"ל המכירות צילום: יח"צ

בלעדי לכלכליסט

שינויים בצמרת יוניליוור: ארנון שפירא יחליף את עדי רגב כסמנכ"ל המכירות

רגב ימונה למנהל פרויקט גלובלי בחברה, שיתמקד בפיתוח חדשנות וחיבור לסטארט-אפים בתחום. שפירא היה עד היום סמנכ"ל שיווק, מזון וטיפוח אישי

22.02.2021, 14:45 | נורית קדוש

שינויים בצמרת יוניליוור. לכלכליסט נודע כי עדי רגב, סמנכ״ל המכירות של החברה מסיים את תפקידו.

רגב, ימונה למנהל פרויקט גלובלי ביוניליוור, המתמקד בפיתוח חדשנות וחיבור לסטארט-אפים בתחום. מי שיחליף את רגב הוא ארנון שפירא, סמנכ"ל שיווק מזון וטיפוח אישי וביתי ביוניליוור ישראל, שימונה לסמנכ״ל המכירות של חברת המזון השישית בגודלה. עדיין לא נבחר מחליף לשפירא, שינהל את שיווק הקטגוריות עליהן הוא אמון.

קראו עוד בכלכליסט

עדי רגב, צילום: טל שחר עדי רגב | צילום: טל שחר עדי רגב, צילום: טל שחר

השינויים בהנהלת החברה יוצאים לדרך שנה לאחר שסיימה ענת גבריאל את כהונתה כמנכ״ל החברה ובמקומה מונה ג'ם טריק יוקסל, Cem Tarik Yuksel, לתפקיד מנכ"ל יוניליוור ישראל. יוקסל, (55) יליד טורקיה, שימש בעבר כמנכ"ל יוניליוור במדינות המפרץ וסגן נשיא חטיבת הלקוחות האזורי.

מינוי שפירא לניהול המכירות של יוניליוור, מצטרף לחילוף משמעותי נוסף שנרשם לאחרונה בשוק המזון. לפני כשבועיים מינתה שופרסל את ניר מטוסביץ, סמנכ״ל המכירות של אסם לתפקיד משנה למנכ״ל ומנהל אגף סחר ושיווק של רשת המזון. מטוסביץ שיכנס לתפקיד ברבעון השני השנה, יחליף את אורי קילשטיין שהודיע באוקטובר החולף על סיום כהונתו ועבר לנהל את קניוני עזריאלי. באסם, עדיין לא מינו מחליף למטוסביץ.

יוניליוור ישראל מעסיקה כ-2,000 עובדים במטה החברה ובמפעלים בערד, עכו, חיפה וצפת ונמצאת בשליטת קונצרן יוניליוור האנגלו-הולנדי, אחד מתאגידי מוצרי הצריכה הגדולים בעולם בתחום מוצרי המזון והטיפוח האישי והביתי. את ינואר החולף חתמה יוניליוור ישראל עם עלייה של 5.6% במכירות ונתח השוק שלה עמד על 3.8% משוק המזון המבורקד. קונצרן יוניליוור פועל בכ-190 מדינות ברחבי העולם, בהן מועסקים כ-155 אלף עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות