אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת אסיק תשתיות מעפולה צברה חובות של כ-55 מיליון שקל צילום: שאטרסטוק

בלעדי לכלכליסט

חברת אסיק תשתיות מעפולה צברה חובות של כ-55 מיליון שקל

לבקשת החברה הוצא לה צו עיכוב הליכים ומונה מנהל להסדר חוב שהיא מציעה לנושיה. החברה טוענת כי הצליחה לגייס משקיע המבקש לרכוש את מניותיה

25.02.2021, 11:04 | ליטל דוברוביצקי

בית המשפט המחוזי בנצרת הורה אתמול (ד') על מתן צו עיכוב הליכים נגד חברת "אסיק תשתיות" ובעלי המניות שלה ומינה את עו"ד ליאור מזור כמנהל הסדר חוב לחברה.

קראו עוד בכלכליסט

החברה, המתמחה בתחום עבודות תשתית ובנייה, נחשבת כאחת המובילות בתחום התשתיות ומעורבת כיום בכ-7 פרויקטים להקמה בשלבי ביצוע שונים. חובות החברה מוערכים בכ-55 מיליון שקל.

עו"ד ליאור מזור עו"ד ליאור מזור עו"ד ליאור מזור

השופט ערפאת טאהא הורה על כינוס אסיפות נושים לצורך הצבעה על הסדר החוב המוצע עד 21 במרץ. במקביל בית המשפט קיבל את בקשת החברה, המיוצגת על ידי עו"ד עמית לדרמן ועו"ד עידן מילר ממשרד עו"ד עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות', והורה על צו עיכוב הליכים בעניינה וכן לבעלי מניותיה.

עו"ד עמית לדרמן עו"ד עמית לדרמן עו"ד עמית לדרמן

בבקשת החברה להורות על כינוס אסיפות נושים לצורך אישור הסדר חוב מטעמה נטען כי החברה פועלת בעפולה ומעסיקה כ-36 עובדים. מחזור ההכנסות של החברה בשנים 2019-2020 עומדים על כ-80 מיליון שקל. עוד נטען כי כתוצאה ממחלוקות שהתגלעו בין אסיק תשתיות לבין מזמיני פרויקטים שונים, וכספים בסכומים גבוהים שהיתה אמורה לקבל ולא קיבלה הביאו את החברה למצוקה תזרימית. עוד טוענת אסיק תשתיות כי הצליחה לגייס משקיע המבקש לרכוש את מניותיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות